واکنش مایکل سیلر به افت بیت کوین به زیر 67000 دلار با به اشتراک گذاشتن توصیه های مهم


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، یکی از حامیان سرسخت بیت کوین و یکی از بنیانگذاران غول متمرکز بر بیت کوین MicroStrategy، توصیه های مهمی را در شبکه رسانه اجتماعی X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) با کسانی که علیرغم کاهش اخیر به حفظ بیت کوین ادامه می دهند، به اشتراک گذاشت. زیر سطح 67000 دلار است.

این توصیه برای مبتدیان بیت کوین و کسانی که تازه شروع به خرید بیت کوین کرده اند نیز صدق می کند.

توصیه مهم مایکل سیلر برای علاقه مندان به بیت کوین

مایکل سایلر، مبشر بیت کوین معتقد است که در شرایط نوسان بازار فعلی بیت کوین، «یادگیری فکر کردن با بیت کوین» بسیار مهم است و این توصیه را به جامعه جهانی ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

MicroStrategy پس از شروع خرید BTC در آگوست 2020، یک استراتژی بلندمدت بیت کوین را توسعه داد و همچنان به جمع آوری ارز دیجیتال پیشرو در جهان ادامه می دهد، که اکنون توسط وال استریت و ETF های نقطه ای پشتیبانی می شود.

هفته گذشته، این ETF ها پس از پایان 19 روز متوالی ورودی قبل از آن، به جریان های ورودی بازگشتند. بازار روز چهارشنبه شاهد ورود 101 میلیون دلاری به محصولات مبتنی بر بیت کوین بود.

MicroStrategy برای جمع آوری 700 میلیون دلار برای خرید بیت کوین بیشتر

هفته گذشته، شرکت هوش تجاری عرضه اسکناس های ارشد قابل تبدیل خود را در سال 2032 اعلام کرد. MicroStrategy قصد دارد از پول جمع آوری شده برای قرار دادن بیت کوین بیشتر در ترازنامه و پوشش هزینه های عملیاتی خود استفاده کند. برنامه اولیه جمع آوری 500 میلیون دلار بود، اما بعداً این پیشنهاد برای جمع آوری خیره کننده 700 میلیون دلار تنظیم شد.

این اوراق بهادار منتشر شده توسط MicroStrategy دارای سود سالانه 2.25 درصدی خواهند بود و از دسامبر سال جاری سود هر شش ماهه در 15 ژوئن و 15 دسامبر به سرمایه گذاران پرداخت می شود.

شرکت پس از 30 خرداد 1398 حق خرید نقدی اوراق را برای خود محفوظ خواهد داشت، مشروط بر اینکه شرایط خاص وجود داشته باشد و سهام کلاس A شرکت به سطوح قیمتی معینی برسد.

مرتبط با

عملکرد نزولی بازار بیت کوین

روز چهارشنبه، بزرگترین ارز رمزنگاری شده سطح 70000 دلاری خود را از دست داد و در روز جمعه به منطقه 65180 دلار سقوط کرد و نزدیک به 7 درصد از دست داد. روز دوشنبه، بیت کوین بازگشت کرد و برای مدت کوتاهی منطقه 66900 دلاری را پس گرفت، و بازگشت مجدد اوایل امروز باعث کاهش 1.22 درصدی بیت کوین شد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 66120 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید