واکنش مایکل سیلر به راه اندازی مجدد قیمت بیت کوین در CPI News


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy به اشتراک گذاشت: واکنش حماسی بیت کوین (BTC) با انتشار داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) افزایش یافت.

واکنش مایکل سیلر

سایلر تصویری از بیت کوین را با هشتگ «نظم جهانی بیت کوین» در پلتفرم X منتشر کرد. صرافی کراکن در پاسخ به این پست گفت: “آینده بیت کوین روشن به نظر می رسد.”

طبق آخرین داده های CoinMarketCap، بیت کوین با قیمت 64222 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 3.98 درصدی در 24 ساعت گذشته است. این افزایش قیمت بیت کوین کاملاً قابل توجه است زیرا این ارز دیجیتال اخیراً نتوانسته مرز 64000 دلار را بشکند.

شایان ذکر است، این افزایش پس از انتشار داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات متحده صورت گرفت که کاهش 3.4 درصدی را به صورت سالانه نشان داد. این داده ها با انتظارات تحلیلگران مطابقت دارد و دلیل افزایش قیمت بیت کوین را توضیح می دهد.

سرمایه گذاران سوآپ شاخص اکنون انتظار کاهش سریعتر نرخ بهره را به دنبال آخرین داده های CPI دارند. علاوه بر این، انتظار می رود فدرال رزرو هزینه های استقراض را در ماه های سپتامبر و دسامبر کاهش دهد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Saylor پیش بینی می کند که صندوق های بازنشستگی ایالات متحده، که مجموعا بیش از 27 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کنند، به “مقداری بیت کوین” نیاز دارند.

آینده بیت کوین چیست؟

چشم انداز آینده بیت کوین امیدوار کننده به نظر می رسد. با افزایش 8.8 درصدی حجم معاملات در روز گذشته، این امیدواری وجود دارد که دارایی دیجیتال پیشرو در آینده نزدیک شاهد افزایش بیشتر باشد. عواملی که ممکن است در افزایش قیمت ارز دیجیتال نقش داشته باشد شامل تثبیت فعالیت صندوق های معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) است.

در طول کاهش اخیر قیمت BTC، تجزیه و تحلیل حجم افزایش فعالیت خرید را نشان داد. این نشان دهنده حمایت قوی خریداران در سطوح قیمت پایین تر است.

این مرحله انباشت اغلب قبل از افزایش قیمت است زیرا سرمایه گذاران از قیمت های پایین تر برای ایجاد موقعیت خود استفاده می کنند.

شایان ذکر است که نوسانات در بازار کریپتو ذاتی است زیرا سرمایه گذاران منتظر سطوح بعدی قیمت برای دارایی های دیجیتال پیشرو هستند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید