مایکل سیلر پاسخ حماسی BTC را به توییت بیت کوین مدیر عامل دل ارسال می کند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل دل، مدیر عامل شرکت Dell Technologies، اخیرا نظرسنجی قابل تاملی را در X (توئیتر سابق) منتشر کرد و از جامعه خواست که در بین گزینه‌ها مهم‌ترین چیز را در نظر بگیرند: هوش مصنوعی، بیت‌کوین یا عشق و روابط. این سوال ساده و در عین حال عمیق توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد و بخش بزرگی از شرکت کنندگان بیت کوین را ترجیح دادند.

چیزی که به نظر یک سوال تصادفی به نظر می رسید توجه مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت MicroStrategy را به خود جلب کرد، او با یک ایموجی قلبی به این نظرسنجی واکنش نشان داد. سیلور بعداً پاسخی حماسی به توییت مدیر عامل دل ارسال کرد.

سیلور در پاسخ مستقیم به توییت دل گفت: بیت کوین مهمترین چیز است. گفت. این بیانیه صمیمانه، اعتقاد تزلزل ناپذیر او را به پتانسیل تحول آفرین بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش خلاصه کرد.

بیانیه سایلر فراخوانی برای پذیرش و شناخت بیشتر نقش بیت کوین در تغییر شکل سیستم های مالی جهانی است.

آیا جولای در حال افزایش است؟

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.24 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 62632 دلار رسیده است. از آوریل، قیمت بیت کوین بین 59000 تا 74000 دلار در نوسان بوده است، اما روندهای تاریخی حاکی از افزایش احتمالی آن در ماه جولای است.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، از نظر تاریخی، زمانی که بیت کوین در ماه ژوئن عملکرد منفی داشته باشد، در ماه جولای به شدت تمایل به بازگشت دارد. بیت کوین میانگین بازدهی 7.98 درصدی و متوسط ​​بازدهی 9.60 درصدی را در ماه جولای نشان داد.

مرتبط با

وجوه قابل معامله در بورس فهرست شده در ایالات متحده آمریکا در اولین روز جولای حدود 130 میلیون دلار جریان داشتند. پس از خروج بیش از 900 میلیون دلار در هفته های گذشته، این بالاترین سطح از ابتدای ژوئن است.

بر اساس اقدام قیمت، یکی از سطوح مقاومت کلیدی برای بیت کوین 65795 دلار است. اگر بیت کوین بتواند از این سطح فراتر رود، هدف اصلی بعدی 78700 دلار است.

علی گفت که بیت کوین در حال حاضر به نظر می رسد در یک کانال موازی با یک مانع پایین تر در 62500 دلار گیر کرده است. وی اظهار داشت که اگر این وضعیت ادامه یابد، بیت کوین می تواند به 63200 دلار یا 63800 دلار جهش کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید