مایکل سیلر درباره بیت کوین به مدیر عامل دل توضیح داد


مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، قبلاً این کار را انجام داده است شیب دار مایکل دل، ادعا می کند که بیت کوین نشان دهنده «کمبود دیجیتالی» است.

این موضوع پس از آن صورت می گیرد که مدیرعامل غول رایانه ای ایالات متحده Dell اخیراً با پست پنجشنبه خود در رسانه های اجتماعی در میان علاقه مندان بیت کوین سر و صدا ایجاد کرد. پست کردن. دل در مورد X نوشت: «کمیابی ارزش ایجاد می کند»، ظاهراً به محدودیت عرضه ثابت بیت کوین اشاره می کند.

این پست مرموز در شبکه های اجتماعی گمانه زنی هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد اینکه چه چیزی باعث شد این میلیاردر 59 ساله این بیانیه را در حساب رسانه اجتماعی خود منتشر کند، برانگیخت.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدل قبلاً ادعا کرده بود که به بیت کوین علاقه ای ندارد، حتی با وجود اینکه فکر می کند بلاک چین، فناوری زیربنایی بزرگ ترین ارز دیجیتال، «دست کم گرفته شده است».

باید دید که آیا امثال سیلر می توانند دل را وادار کنند که نگرش دوستانه تری نسبت به بیت کوین اتخاذ کند یا خیر. در سال 2020، صرافی سایلر در رسانه های اجتماعی با تسلا ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک را متقاعد کرد تا بزرگترین ارز دیجیتال را خریداری کند.

به طور خاص، دل پذیرش بیت کوین را در سال 2014 آغاز کرد و به بزرگترین تاجری تبدیل شد که این ارز دیجیتال را پذیرفته است. با این حال، این غول کامپیوتری در سال 2017 به دلیل تقاضای کم از بیت کوین منصرف شد.

مرتبط با

بیت کوین پس از شکست به عنوان وسیله پرداخت، خود را به عنوان یک ذخیره ارزش، در درجه اول با طلا اختراع کرده است. اما همه این روایت را باور نمی کنند.

در پاسخ به پست دل، یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشت: “کمیابی به تنهایی ارزش ایجاد نمی کند. همچنین باید به یاد داشته باشیم که همه ارزش ها ذهنی هستند.” این یک نقطه صحبت محبوب در بین علاقه مندان به طلا است. پیتر شیف کسانی که معتقدند کمبود بدون منفعت بی معنی است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید