مایکل سیلر توصیه های مهمی در مورد مبارزه با قیمت بیت کوین ارائه می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گاو بیت کوین مایکل سیلر اخیرا ارایه شده یک توصیه بسیار مهم برای کسانی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند: هرگز نفروشید.

این یکی از قوانین اساسی بیت کوین است که میلیاردر در سخنرانی خود در رویداد اخیر BTC پراگ بیان کرد.

شما بیت کوین خود را نمی فروشید. منظور من چیست؟ بیت کوین انرژی است. بیت کوین زندگی است. از آتش یخ نزنید، نگذارید آتش خاموش شود، خود را از صخره پرت نکنید.”

این توصیه در بحبوحه کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین ارائه شده است. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال پرچمدار در صرافی بیت استمپ با قیمت 65329 دلار در حال تغییر است و شتاب صعودی در حال کاهش است.

مرتبط با

سایلر، یک ماکسیمالیست معروف بیت کوین، در سخنرانی خود علیه تنوع گرایی صحبت کرد و استدلال کرد که «همه چیز دیگر» از ارزهای دیجیتال پیشرو پایین تر است. او تاکید کرد: “هر بار که می فروشید، بهترین دارایی جهان را رها می کنید تا چه چیزی را بخرید؟ تنوع، فروش برنده برای خرید بازندگان است… شما فقط به یک صندلی نیاز دارید. شما بیت کوین خود را نمی فروشید.”

بنیانگذار MicroStrategy استدلال کرد که “کل جهان” برای متقاعد کردن کاربران بیت کوین برای فروش دارایی های خود ساخته شده است. سایلر خاطرنشان کرد: «همه می‌خواهند بیت‌کوین شما را به صندوق تامینی، سهام، ایده‌شان، هر چیز دیگری مبادله کنند، و شما باید به خاطر داشته باشید: هیچ‌کس با گفتن به شما پولدار نمی‌شود که پولتان را به آنها ندهید.

مرتبط با

اگرچه MicroStrategy بزرگترین دارنده نهادی بیت کوین بوده است، اما اخیراً اعلام کرده است که 500 میلیون دلار فروش بدهی خود را برای افزایش دارایی های BTC خود اعلام کرده است. هفته گذشته، پیشنهاد باز به 700 میلیون دلار افزایش یافت.

برخی از مخالفان، از پیتر شیف مشتاق طلا گرفته تا غول بانکی جی پی مورگان، از خریدهای اهرمی تهاجمی انتقاد کرده اند. حتی قبل از هشدار داد گفته می شود که اگر اصلاحی قابل توجهی در قیمت بزرگترین ارز دیجیتال صورت گیرد، طلبکاران ممکن است MicroStrategy را مجبور کنند که ثروت بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید