مایکل سیلر در بحبوحه رکود بازار با بیت کوین تماس می گیرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، رئیس و یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، یک درخواست حماسی برای جامعه رمزنگاری کرد: “یاد بگیرید به بیت کوین فکر کنید.” پیام سیلور در زمانی بیان می‌شود که بازار کریپتو در حال رکود است و بیت‌کوین و بسیاری از دارایی‌های اصلی حرکتی کم یا بدون حرکت نشان می‌دهند.

بیت کوین در روز جمعه به پایین ترین قیمت خود در نزدیک به یک ماه گذشته سقوط کرد و قبل از بازگشت جزئی به پایین ترین سطح خود یعنی 65005 دلار رسید. در حالی که طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت بیت‌کوین در حال حاضر 66571 دلار است که 0.40 درصد در روز افزایش یافته است، عملکرد فعلی بازار همچنان متفاوت است و تعداد معدودی از ارزهای دیجیتال در بازه زمانی 24 ساعته ضرر کرده‌اند.

از آنجایی که بازار نسبتاً آرام است، برخی، از جمله سیلر، این زمان را زمانی برای درون نگری و تفکر استراتژیک می دانند، از این رو فراخوانی برای “یادگیری تفکر با بیت کوین” است.

سایلر خرید بیت کوین را در سال 2020 به عنوان پوششی در برابر تورم و به عنوان جایگزینی برای نگهداری پول نقد آغاز کرد. شرکت Saylor، MicroStrategy، تقریباً 12.7 میلیارد دلار بیت کوین انباشته کرده است. این بیش از 1 درصد از کل بیت کوین تولید شده را تشکیل می دهد. بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار بیش از 600 درصد از زمان شروع خرید سایلر افزایش یافته است.

مرتبط با

بیت کوین امسال نزدیک به 60 درصد افزایش یافته است که بخشی از آن به لطف خوش بینی در مورد ETF های بیت کوین ایالات متحده در ژانویه تایید شده است. سهام MicroStrategy در مدت مشابه حدود 135 درصد افزایش یافت.

MicroStrategy هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد از این سرمایه برای خرید بیت کوین بیشتر استفاده کند و عرضه اسکناس قابل تبدیل خود را تا 40 درصد به 700 میلیون دلار افزایش دهد.

در حالی که محتوای توییت سیلور قابل تفسیر است، فراخوان او برای “یادگیری فکر کردن با بیت کوین” ممکن است یادآوری باشد برای نگاه کردن به تصویر بزرگ فراتر از نوسانات کوتاه مدت بازار.

از سوی دیگر، پیام سایلر می‌تواند فراخوانی باشد برای پذیرش پارادایم مالی که توسط ارزهای رمزنگاری شده راه‌اندازی شده و یک تغییر اساسی در نحوه درک ارزش و ثروت را نوید می‌دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید