مایکل سیلر بیانیه هوش مصنوعی بیت کوین (BTC) مهمی را ارائه کرد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیانیه سایلر به جامعه هوش مصنوعی بیت کوین
  • بیت کوین نتوانست از 59400 دلار عبور کند

مایکل سیلر، ماکزیمالیست بیت کوین و یکی از بنیانگذاران غول هوش تجاری MicroStrategy، با آخرین پیام خود در مورد بیت کوین و هوش مصنوعی، جامعه جهانی ارزهای دیجیتال را هیجان زده کرده است.

سیلور معتقد است که این دو در آینده دوتایی موفق خواهند بود.

بیانیه سایلر به جامعه هوش مصنوعی بیت کوین

مایکل سایلر، یکی از حامیان تاثیرگذار بیت کوین، در توییت های قبلی خود نه تنها از بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بلکه در مورد هوش مصنوعی (AI) نیز بحث کرده است، یکی دیگر از گرایش های تکنولوژیکی که اخیراً ظهور کرده است و هر روز محبوب تر و بحث برانگیزتر می شود ) نیز از آن پشتیبانی می کند.

در آخرین توییت خود که در 9 جولای منتشر شد، سایلر گفت: “هوش مصنوعی بیت کوین را ترجیح می دهد.” این موضوع واکنش‌های متفاوتی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت. در حالی که بسیاری از مردم با اظهارات سیلور موافق بودند، دیگران نظرات متفاوتی در این مورد داشتند.

در ماه ژوئن، مایکل سیلر در توییتی نوشت که انتظار دارد هوش مصنوعی «مقدار عظیمی از ثروت» ایجاد کند. بنابراین، او پیش‌بینی مشابهی را که توسط آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز درباره آینده هوش مصنوعی انجام داده بود، در یکی از حضورهایش در CNBC تکرار کرد.

بر اساس گزارش PwC، هوش مصنوعی می تواند در شش سال آینده 15.7 میلیون دلار به اقتصاد جهانی کمک کند. پمپلیانو معتقد است که محصولات ایجاد شده با این فناوری احتمالاً افزایش زیادی در تقاضای مصرف کنندگان ایجاد می کنند.

در مورد ترکیب بیت کوین و هوش مصنوعی، سایلر در توییت خود به جزئیات آن اشاره نکرد. با این حال، سایر تأثیرگذاران فناوری در مورد انتظارات آینده مشابه در اوایل سال جاری صحبت کردند. در میان آنها دیوید مارکوس، مدیر سابق متا و فیس بوک بود. او معتقد است که بیت کوین می تواند در آینده نزدیک به ارز اصلی عوامل هوش مصنوعی تبدیل شود.

مرتبط با

در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد

بیت کوین نتوانست از 59400 دلار عبور کند

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، افزایش قیمت چشمگیری داشته است و بیت کوین 3.21 درصد افزایش یافته است.

با این حال، افزایش اولیه بالاتر از 4.24٪ بود. بیت کوین ابتدا به منطقه 59,400 دلار رسید، اما سپس به سطح 58,790 دلار عقب نشینی کرد، جایی که در زمان نوشتن این مطالب دست به دست شد.

هفته گذشته بیت کوین کاهش شدیدی را تجربه کرد و بیش از 15 درصد سقوط کرد و از 64000 دلار به کمی زیر سطح 54000 دلار سقوط کرد و 1000 دلار از دست داد. این هفته، بیشترین کاهش بیت کوین حدود 6 درصد بین یکشنبه و دوشنبه بود. به طور کلی، بیت کوین علیرغم تلاش های متعدد گاوها برای بالا بردن قیمت بیت کوین به کاهش ادامه می دهد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید