مایکل سیلر در میان عدم قطعیت قیمت بیت کوین، نکته مهمی برای بیت کوین ارائه می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال در یک دوره عدم اطمینان حرکت می کند، مایکل سیلر، رئیس و مدیر عامل شرکت MicroStrategy یک نکته بسیار مهم را ارائه کرد: «قبل از اینکه به آن نیاز داشته باشید، بیت کوین بخرید». این نکته در زمانی ارائه می شود که قیمت بیت کوین با عدم قطعیت مواجه است و به پایین ترین سطح مشاهده شده در بیش از یک ماه گذشته رسیده است.

بیت کوین برای دو هفته متوالی سقوط کرد و در روز دوشنبه با کاهش 8 درصدی به 58414 دلار رسید. این بدترین کاهش روزانه از 13 آوریل بود.

بیت کوین توسط دو هفته جریان خروجی از صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) که بزرگترین ارز دیجیتال را در اختیار دارند، متزلزل شده است.

طبق آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری بیت کوین برای دومین هفته متوالی خروجی نزدیک به 600 میلیون دلار را تجربه کردند. از ژانویه، زمانی که ETF ها در ایالات متحده تایید شدند، این بزرگترین در دو هفته گذشته بود.

مرتبط با

صرافی کریپتو ژاپنی Mt. که بیش از یک دهه پیش هک شد، به نگرانی‌ها در مورد افزایش فشار فروش افزوده است. متولی توانبخشی Gox اعلام کرده است که بازپرداخت بیت کوین و بیت کوین کش را در ماه جولای آغاز خواهد کرد.

ابهامات در مورد سیاست پولی، از جمله نگرانی در مورد توانایی فدرال رزرو برای کاهش سریع نرخ بهره از بالاترین سطح دو دهه، نیز به سقوط بازار کریپتو کمک کرد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین بهبودی حاشیه ای را نشان داده است و در 24 ساعت گذشته با 0.41 درصد افزایش به 61134 دلار رسیده است.

مرتبط با

با نگاهی به آینده، سرمایه گذاران منتظر انتشار داده های اقتصادی این هفته و نظرات مقامات فدرال رزرو هستند. در مورد اینکه اولین کاهش نرخ بهره چه زمانی اتفاق می افتد، علامت سوال باقی می ماند.

در حالی که بازار منتظر است تا ببیند بعداً در قیمت بیت کوین چه اتفاقی می افتد، نکته سایلر به عنوان یادآوری نیاز به برنامه ریزی استراتژیک در مواجهه با عدم اطمینان بازار است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید