مایکل سایلر بیانیه بیت کوین را همزمان با مسیریابی بازار منتشر می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان عدم قطعیت اقتصادی مداوم، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس MicroStrategy و حامی اصلی بیت کوین، بار دیگر حمایت بی دریغ خود را از ارز دیجیتال پیشرو اعلام کرد. در حالی که سرمایه گذاران با عدم اطمینان در مورد نرخ بهره و کاهش احتمالی آتی دست و پنجه نرم می کنند، سیلور پیام روشنی ارائه کرد: “درمان شر اقتصادی، قرص نارنجی است.”

این بیانیه در مقطع حساسی بیان شد. بیت کوین پس از سقوط به زیر 60000 دلار در ابتدای هفته به سطح قیمت 62000 دلار رسید. جهت بازار در حال حاضر تحت تأثیر سیگنال های ترکیبی از داده های اقتصادی است زیرا سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد مسیر آینده اقتصاد و چگونگی تأثیر آن بر سیاست های پولی هستند.

با توجه به فشارهای تورمی و تغییر شاخص های اقتصادی، زمان کاهش احتمالی نرخ بهره موضوع مهمی در میان فعالان بازار است.

مرتبط با

ادعای مایکل سایلر مبنی بر اینکه بیت کوین “درمان بیماری های اقتصادی” است، بر این باور او تاکید می کند که بیت کوین محافظی در برابر بی ثباتی اقتصادی و تورم است.

اصطلاح “قرص نارنجی” اشاره ای به مفهوم پذیرش بیت کوین به عنوان یک تغییر اساسی در دیدگاه مالی است. شبیه استعاره «قرص قرمز» در فیلم «ماتریکس» که نمایانگر روشنگری و بیداری است.

حرکت قیمت بیت کوین

بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 0.41 درصد افزایش به 62035 دلار رسید و به بالاترین حد روزانه 62346 دلار رسید.

بیت کوین چندین ماه است که در محدوده وسیعی بین 56500 تا 73777 دلار تثبیت شده است که نشان دهنده خرید نزدیک به حمایت و فروش نزدیک به مقاومت است. هنگامی که قیمت در حال تثبیت باقی می ماند، ممکن است به یک کاتالیزور قوی نیاز داشته باشد تا آن را به بالا یا پایین تر از محدوده حرکت دهد.

مرتبط با

در کوتاه مدت، گاوهای بیت کوین با نبردی روبرو خواهند شد تا قیمت را بالاتر از سطح حمایت بحرانی 56000 دلار نگه دارند. پیش‌بینی می‌شود گاوها تا چند روز آینده در محدوده 60000 تا 56500 دلار فعال بمانند. اگر آنها نتوانند پشتیبانی خود را حفظ کنند، بیت کوین ممکن است به 50000 دلار کاهش یابد.

سطح مقاومت اصلی برای تماشای صعودی 64800 دلار است. شکستن و بسته شدن بالاتر از این سطح ممکن است نشان دهنده این باشد که خرس ها در حال از دست دادن قدرت هستند. بیت کوین ممکن است قصد داشته باشد از این به بعد تا 70000 دلار افزایش یابد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید