مایکل سیلر بیانیه بیت کوین را در میان موج فروش در بازار کریپتو منتشر کرد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان فروش مداوم در بازار ارزهای دیجیتال، مایکل سیلر، یکی از مدافعان برجسته بیت کوین و رئیس MicroStrategy، بیانیه ای را در X (توئیتر) بیان کرد که در سراسر جهان رمزنگاری طنین انداز شد: “این فقط بیت کوین است.”

این توییت دو کلمه ای در زمانی منتشر می شود که بازار ارزهای دیجیتال با انحلال های قابل توجهی روبرو است و قیمت بیت کوین در حال کاهش است.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، پس از رسیدن به 63223 دلار در یک نقطه، در جلسه معاملاتی روز سه شنبه بیشتر سقوط کرد.

زیان روز چهارشنبه عمیق تر شد و بیت کوین به پایین ترین سطح روزانه 59509 دلار رسید زیرا سرمایه گذاران نظرات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو را ارزیابی کردند. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 2.85 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 60274 دلار رسید.

مرتبط با

طبق داده‌های CoinGlass، این فروش منجر به انحلال مقدار قابل توجهی از ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شد که در مجموع از ۱۶۶ میلیون دلار گذشت. اما این امر اعتماد سایلر به بیت کوین را کاهش نداد و او در توییت خود اشتیاق خود را برای دارایی ارز دیجیتال تکرار کرد.

بازار کریپتو در حال کاهش است

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، گفت که بانک مرکزی قبل از کاهش نرخ بهره، باید شاهد پیشرفت بیشتر تورم باشد، ارزهای دیجیتال روز سه شنبه سقوط کردند. نرخ بهره در حال حاضر 5.25٪ – 5.50٪ است. پاول در یک سمپوزیوم ارزی در سینترا، پرتغال اعلام کرد که ایالات متحده به مسیر کاهش تورم نزدیک می شود.

مرتبط با

پاول گفت: «ما می‌خواهیم قبل از شروع روند کاهش یا کاهش سیاست‌ها، مطمئن باشیم که تورم به طور پایدار تا 2 درصد کاهش می‌یابد.

زیان بازار پس از آنکه بولتن های اقتصادی روز چهارشنبه نشان داد بازار کار در حال سرد شدن است، عمیق تر شد. داده‌های منتشر شده اخیر نشان می‌دهد که رشد اشتغال بخش خصوصی در ماه ژوئن ضعیف‌تر از حد انتظار بوده است، اما ادعای بیکاری هفتگی بیشتر از آن چیزی است که اقتصاددانان پیش‌بینی کرده بودند. آخرین آمار روز جمعه قبل از گزارش مورد انتظار حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه ژوئن منتشر شده است.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال دوره ای از عدم قطعیت را پشت سر می گذارد، چند روز و هفته آینده برای تعیین جهت قیمت بیت کوین حیاتی خواهد بود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید