مایکل سیلر در میان عدم قطعیت قیمت بیت کوین، قدرت بیت کوین را اعلام کرد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام سایلر در مورد “قدرت بیت کوین”
  • جنون فروش بیت کوین آلمان همچنان ادامه دارد

مایکل سیلر، حامی بیت کوین و بنیانگذار MicroStrategy، پیام مرموز بیت کوین را برای جامعه جهانی منتشر کرده است.

او به کاربران بیت کوین در سراسر جهان از حساب X (پلتفرم سابق توییتر) خود خطاب کرد تا توجه را به تلاش های بازیابی بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، پس از کاهش 3.20 درصدی در 24 ساعت گذشته جلب کند.

پیام سایلر در مورد “قدرت بیت کوین”

یکی از خالقان MicroStrategy، مدیرعامل سابق و رئیس اجرایی، که اکنون بر استراتژی بیت کوین شرکت تمرکز دارد، تصویری را که توسط هوش مصنوعی تولید شده بود منتشر کرد که شامل یک جفت ترازو با تصویر فیزیکی یک سکه BTC در هر ظرف است. در پیام سایلر آمده است: «بیت کوین حوزه قدرت است.

طبق معمول، سایلر وارد جزئیات نمی شود تا به میلیون ها دنبال کننده خود در پلتفرم X توضیح دهد که دقیقاً منظور او از اظهارات رمزآلود خود در مورد بیت کوین چیست. با این حال، به نظر می رسد که مفسران به شیوه خود معنا را دریافت می کنند. این بار بسیاری از کامنت‌گذاران حمایت خود را از مایکل سیلر در پاسخ‌های خود نشان دادند.

مرتبط با

مدیر عامل بایننس با درخواست هایی از ارتش SHIB برای شروع سوزاندن SHIB مواجه شد، دلیل این امر چیست

جنون فروش بیت کوین آلمان همچنان ادامه دارد

در همین حال، دولت آلمان به فروش دارایی های بیت کوین به بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

طبق آخرین به روز رسانی منتشر شده توسط حساب تحلیلی Spotonchain، دولت آلمان دقیقاً نیم میلیارد دلار بیت کوین در 24 ساعت گذشته فروخته است – تقریباً 496 میلیون دلار ارزهای دیجیتال.

این شامل انتقال ۶۳۷ میلیون دلار بیت کوین توسط دولت به صرافی های متمرکز فعال در اروپا از جمله Bitstamp و Coinbase می شد. قیمتی که آنها این بیت کوین را با آن فروختند تقریباً 58659 دلار بود.

با این حال، پس از ارسال این مقدار انبوه رمزارز به صرافی ها، دولت نیز تقریباً 2442 بیت کوین را خریداری کرد. این معادل 141 میلیون دلار است که تقریباً 57560 دلار برای هر سکه خریداری شده است. Spotonchain گزارش می دهد که در حال حاضر دولت آلمان هنوز مالک 15552 بیت کوین به ارزش 894 میلیون دلار است. 31 درصد از دارایی های اولیه بیت کوین قبلا فروخته شده است. منبع این بیت کوین وب سایت دزدان دریایی Movie2k بود که مقامات آلمانی تمام بیت کوین های فوق الذکر را در ژانویه سال جاری مصادره کردند.

بر اساس اخباری که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، جوآنا کوتار، نماینده مستقل بوندستاگ، در مورد موضوع X از دولت آلمان خواست و از آنها خواست فروش بیت کوین را متوقف کنند و در عوض بیت کوین را به عنوان یک ارز ذخیره استراتژیک حفظ کنند. .
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید