مایکل سایلر پیام بیت کوین را در میان بلاتکلیفی بازار کریپتو منتشر کرد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال در میان نوسانات اخیر مسیر بعدی خود را پیدا می کند، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت MicroStrategy، بیانیه قوی دیگری برای بیت کوین بیان کرد که در جامعه کریپتو طنین انداز شد. سیلور در توییتی گفت: بیت کوین تعادل قدرت است. گفت.

عبارت «تعادل قدرت بیت کوین» ممکن است به این معنا باشد که سیلور آینده‌ای را متصور است که در آن ارزهای رمزنگاری شده نقش مهمی در همسطح کردن زمین بازی ایفا می‌کنند و وزنه‌ای برای قدرت مالی متمرکز ارائه می‌کنند.

با ادامه رشد پذیرش بیت کوین، توازن قدرت ممکن است در واقع تغییر کند. ایده بیت‌کوین به‌عنوان وزنه‌ای در برابر سیستم‌های مالی سنتی در حال افزایش است زیرا سرمایه‌گذاران نهادی بیشتری بیت‌کوین را به عنوان بخشی از پرتفوی خود جستجو می‌کنند.

مرتبط با

مایکل سیلر بیانیه بیت کوین را در میان موج فروش در بازار کریپتو منتشر کرد

توییت سایلر در زمان عدم اطمینان بازار منتشر شد. پس از یک دوره نوسان، بسیاری از ارزهای دیجیتال نشانه‌هایی از ثبات را نشان می‌دهند.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، ظاهراً در حال نزدیک شدن به تست سطح مقاومت کلیدی است زیرا بازار مشتاقانه منتظر حرکت بعدی خود است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.72 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 57630 دلار رسید.

بازار کریپتو منتظر حرکت بعدی است

بازار ارزهای دیجیتال منتظر اعلام اطلاعات در این هفته است. سرمایه گذاران همچنین اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو را ارزیابی خواهند کرد.

پاول دیروز بیانیه افتتاحیه خود را ایراد کرد و صحنه را برای سخنرانی های دو روزه این هفته در کاپیتول هیل آماده کرد. قرار است چندین عضو دیگر فدرال رزرو در این هفته سخنرانی کنند و این سخنرانی می تواند بینش بیشتری در مورد انتظارات سیاست اقتصادی و پولی فدرال رزرو ارائه دهد.

مرتبط با

به‌روزرسانی بازار جروم پاول، واکنش کریپتو را نشان می‌دهد: جزئیات

بازارها انتظار دارند فدرال رزرو در ماه سپتامبر کاهش نرخ بهره را آغاز کند و تا پایان سال یک چهارم واحد کاهش دهد.

در حال حاضر، بازار همچنان بر روی قیمت ها تمرکز می کند و به دنبال سیگنال ها یا سرنخ هایی است که می تواند جهت بعدی را تعیین کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید