مایکل سایلر بیت کوین را با استفاده از “رستگاری در شاوشنک” استیون کینگ تایید کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، مدافع صدای بیت کوین، بنیانگذار و مدیر اجرایی سابق MicroStrategy، از X برای پشتیبانی از بیت کوین به روشی غیرمعمول استفاده کرد.

سایلر پیام بیت کوین را به نقل قول فیلم اضافه می کند

برخلاف تصاویر معمولی او که احتمالاً توسط یک اپلیکیشن مجهز به هوش مصنوعی تولید می‌شوند، سایلر این بار از گزیده‌ای کوتاه از فیلم کلاسیک فرانک دارابونت «رستگاری شاوشنک» بر اساس رمان «ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک» استیون کینگ استفاده کرد.

در ویدیوی سایلر، اندی دوفرن یک صفحه گرامافون می‌گذارد و به جای آن شروع به گوش دادن به اپرا می‌کند… مایکل سیلر بیت‌کوین را به‌عنوان «بهترین دارایی رمزنگاری» تأیید می‌کند و می‌گوید «هیچ دومی بهترین» برای بیت‌کوین وجود ندارد. Dufresne صدا را به حداکثر می رساند و کل زندان شاوشنک شروع به شنیدن و لذت بردن از پیام بیت کوین می کند که از یکی از مصاحبه های عمومی Saylor گرفته شده است.

در توییت همراه با نقل قول ویدیویی آمده است: «زمان آزادی فرا رسیده است».

بیت کوین دوباره 45000 دلار به دست آورد

بیت کوین، ارز دیجیتال گل سرسبد جهان، توانست 45000 دلار را پس بگیرد زیرا همه صادرکنندگان ETF بیت کوین فرم های S-1 خود را به روز کردند و همه برنامه های کاربردی ETF بیت کوین را قبل از تایید به مرحله نهایی در SEC سوق دادند.

اما به گفته لارک دیویس، “به معنای واقعی کلمه یک جنگ مزدی در جریان است.” همه شرکت‌کنندگان تلاش می‌کنند تا بیشترین تعداد ممکن مشتری را به دست آورند و هزینه‌های ETF را برای نیمه اول سال یا تا زمانی که حجم آن به ۱ میلیارد دلار/۵ میلیارد دلار برسد (یعنی کارمزدهای BlackRock، Galaxy و Ark Invest) کاهش می‌دهند.

همانطور که برای سایر شرکت کنندگان، Fidelity کارمزد ETF بیت کوین خود را به 0.39٪، WisdomTree را به 0.5٪، VanEck را به 0.25٪، و Valkyrie را به 0.8٪ کاهش داد. دیویس گفت که تمام این هزینه‌های ETF بیت‌کوین بسیار کمتر از انتظار جامعه است، زیرا همه این شرکت‌ها منتظر تقاضای زیادی برای ETF‌های مبتنی بر بیت‌کوین خود هستند، بنابراین تلاش می‌کنند تا محصولات خود را تا حد امکان جذاب کنند. بخش بزرگی از سرمایه به بیت کوین سرازیر خواهد شد. احتمالاً از همین هفته شروع خواهیم کرد.»

هفته گذشته، بیت کوین سطح 45300 دلار را از دست داد و پس از انتشار مقاله ای که Matrixport مقاله ای منتشر کرد مبنی بر اینکه رگولاتور SEC بعید است که ETF های بیت کوین را در ژانویه تایید کند و ممکن است آن را تا اواخر سال جاری به حالت تعلیق در آورد، سطح 45300 دلار را از دست داد.

سرمایه گذاران شروع به تسویه موقعیت های خود کردند و تقریباً 730 میلیون دلار دارایی های رمزنگاری شده، عمدتاً بیت کوین و اتریوم را از بین بردند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید