توضیح مایکل سایلر میم شگفت انگیز بیت کوین (BTC).


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مدیر عامل MicroStrategy و یکی از حامیان برجسته بیت کوین، مایکل سایلر، بار دیگر با بیانیه اخیر در مورد ارز دیجیتال مورد توجه قرار گرفت. بیانیه کوتاه سایلر بیت کوین (BTC) را به عنوان تجسم یک پدیده فرهنگی توصیف می کند و آن را «مم زندگی» می نامد.

این تشبیه غیرمنتظره در زمانی اتفاق می‌افتد که ارزهای دیجیتال الهام‌گرفته از میم‌ها به سمت جذب در بازار گرایش دارند. جالب است که Saylor به ارتباط دقیق میم ها در زمانی اشاره می کند که شوق واقعی میم ها در بازار کریپتو در حال ظهور بود. از آنجایی که انواع توکن‌های الهام‌گرفته از سگ‌ها و گربه‌ها مانند سهمی در نمودارهای قیمتی بالا می‌روند، سایلر بر نقش مرکزی بیت کوین در این روایت فرهنگی تأکید می‌کند.

میم ها که به عنوان ایده ها یا رفتارهایی تعریف می شوند که به صورت ویروسی در یک فرهنگ پخش می شوند، اغلب دارای اهمیت نمادین هستند و مضامین یا پدیده های خاصی را نشان می دهند. مقایسه Saylor، بیت‌کوین را نه تنها به عنوان یک ارز دیجیتال، بلکه به عنوان یک نمایش نمادین از تغییرات اجتماعی گسترده‌تر در امور مالی و فناوری نشان می‌دهد.

بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود در تمام زمان ها می پردازد

همانطور که سایلر به ارائه بینش در مورد اهمیت بیت کوین ادامه می دهد، خود این ارز دیجیتال نیز روند مثبتی را تجربه می کند. در حال حاضر پس از افزایش قابل توجه 7.5 درصدی، با قیمت 66000 دلار معامله می شود، BTC با کاهش اندک حدود 12 درصد نزدیک به بالاترین حد اخیر باقی مانده است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

بسیاری از تحلیلگران، از جمله معامله گر معروف پیتر برانت، انتظار حرکت صعودی بیشتر در قیمت بیت کوین را دارند. خوش بینی در جامعه کریپتو حاکم است و پیش‌بینی‌ها حاکی از آزمایش مجدد بالاترین قیمت ۷۴۰۰۰ دلاری است. با این حال، مانند هر پیش‌بینی بازار، فقط زمان صحت این پیش‌بینی‌ها را آشکار خواهد کرد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید