مایکل سیلر موج بعدی بیت کوین را در میان حرکت کند بازار بیت کوین رونمایی کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس MicroStrategy، در بحبوحه رکود فعلی بازار، پیامی هیجان انگیز درباره بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، منتشر کرده است. سیلور در توییتی نوشت: بیت کوین جهان شما را گسترش می دهد.

این بیانیه در حالی است که حجم معاملات آخر هفته بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده است.

طبق داده های شرکت تحقیقاتی ارزهای دیجیتال Kaiko، میزان معامله بیت کوین در تعطیلات آخر هفته امسال به تنها 16 درصد کاهش یافته است. این نشان دهنده تغییر قابل توجهی در الگوهای معاملاتی برای ارز دیجیتال پیشرو در جهان است که به طور سنتی شاهد فعالیت قوی در خارج از ساعات سنتی بازار بوده است.

این کاهش ممکن است نشان دهنده احساس کسالت یا بی علاقگی در بین سرمایه گذاران به دلیل عدم اطمینان مداوم در بازار باشد. زیرا کاهش قیمت ها این را نشان می دهد.

مرتبط با

از آنجایی که بازار همچنان در دوره‌های فعالیت کند قرار می‌گیرد، چشم‌انداز سایلر برای بیت‌کوین نشان‌دهنده یک فریاد صعودی است زیرا انتظار می‌رود نرخ‌های بهره و فعالیت‌های تجاری بازگردند.

بیت کوین در آغاز سال 2024، زمانی که اولین ETF های نقطه ای ایالات متحده برای بزرگترین دارایی دیجیتال فعال شد، بر اخبار غالب شد. ETF های بلک راک و فیدلیتی جریان های قابل توجهی دریافت کردند و بیت کوین را به رکورد 73798 دلار در ماه مارس رساندند، اما تقاضا و قیمت ها از آن زمان کاهش یافته است.

حرکت قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در محدوده وسیعی قفل شده است. پس از سقوط به 58,414 دلار در دوشنبه گذشته، گاوها به طور خستگی ناپذیری تلاش کردند تا بیت کوین را بالای 60,000 دلار نگه دارند. این یک شاخص مثبت است زیرا نشان می دهد که گاوها ممکن است افت بیت کوین را خریداری کنند.

بر اساس گزارش ها، بیش از 20200 بیت کوین به ارزش 1.23 میلیارد دلار در یک روز به آدرس های پس انداز ارسال شد که نشان دهنده خرید پایین است.

مرتبط با

با این حال، طبق داده‌های زنجیره‌ای Santiment، حرکت متناوب چند هفته اخیر و شکست در رسیدن به بالاترین قیمت بالای 73777 دلار منجر به کاهش احساسات صعودی در پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی بزرگ در هفته‌های اخیر شده است. Santiment اضافه کرد که کاهش اشتیاق معامله گران می تواند پایین ترین سطح بازار باشد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 0.81 درصد افزایش به 61387 دلار رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید