مایکل سیلر سالگرد بزرگ بیت کوین را جشن می گیرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلور، بنیانگذار و رئیس غول MicroStrategy، به جامعه رمزارزها سخنرانی کرد و به اشتراک گذاشت که این هفته سالگرد بیت کوین شخصی خود را جشن گرفت.

مبشر بیت کوین در توییتی نوشت که اولین ذخیره خود از ارز دیجیتال پیشرو جهان را در سال 2020، چهار سال پیش خریداری کرد.

علاوه بر این، آگوست همان سال برای اولین خرید بیت کوین از غول هوش تجاری MicroStrategy نیز شناخته می شود. این کار با پول نقد مازاد شرکت انجام شد و سپس بیت کوین در ترازنامه قرار گرفت. از آن زمان، این شرکت خریدهای بیت کوین را به طور منظم و مکرر گزارش می کند. به قول بیت کوینی ها، او در حال “احتکار Sats” است. Sat مخفف Satoshi، کوچکترین واحد غیررسمی بیت کوین است که به نام خالق مرموز آن، ساتوشی ناکاموتو، نامگذاری شده است.

یک بیت کوین از 100 میلیون ساتوشی تشکیل شده است. شرکت مایکل سیلر تا سه ماهه اول سال 2024 دارای 214400 بیت کوین به ارزش 7.538 میلیارد دلار است.

مرتبط با

نظر سایلر در مورد تایید ETF اتریوم

همانطور که U.Today هفته گذشته گزارش داد، سیلور پرسید: بیت کوین چه کرد؟ او در پادکست ظاهر شد. در آنجا او جامعه بیت کوین را با گفتن چیزی که باعث شد کمی با اتریوم گرم به نظر برسد، متحیر کرد.

مبشر بیت کوین خاطرنشان کرد که تایید اخیر ETF های نقطه ای اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در واقع می تواند برای بیت کوین مفید باشد، زیرا صنعت کریپتو را در چشم وال استریت تقویت می کند و جریان های ورودی بیشتری به بیت کوین ایجاد می کند. خود این امر به تسریع پذیرش سازمانی بیت‌کوین و خرید سریع‌تر صندوق‌های نقدی قابل معامله در بورس بیت‌کوین کمک می‌کند، که SEC در اواسط ژانویه اوایل سال جاری اجازه داد.

اما همه ماکسیمالیست های بیت کوین موضع او را در مورد این موضوع با هم ندارند. اخیراً، سامسون مو، مدیر عامل Jan3، توییت کرد که «s-coins به بیت‌کوین کمک نمی‌کند» و BTC به آن‌ها نیازی ندارد، با اشاره به بیانیه Saylor، که به نظر او قابل بحث است.

موو در توییتی اعلام کرد که هیچ تقاضایی برای «ETH اوراق بهادار» وجود ندارد و تأیید ETF نقطه‌ای چشم‌انداز نزولی را برای دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، تغییر نمی‌دهد.

پیش از تصویب ETF های اتریوم در هفته گذشته، موو از جامعه ارزهای دیجیتال خواست تا اتریوم خود را واگذار کنند و بیت کوین بیشتری را به کیف پول های بلاک چین اضافه کنند و در توییتی نوشت که این آخرین فرصت برای فروش اتریوم بالای 0.05 BTC است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید