مایکل سایلر سکوت خود را در مورد شرایط فروشگاه ارزش بیت کوین شکست


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس شرکت بزرگ هلدینگ بیت کوین MicroStrategy، همچنان در توییت های خود از ارز دیجیتال پیشرو جهان حمایت می کند. او این بار در توییت خود ویژگی های قوی بیت کوین را به عنوان یک ذخیره ارزش با مقایسه آن با سایر دارایی ها برجسته کرد.

سایلر در حساب کاربری X/Twitter خود گفت: بیت کوین برای پولی است که نمی توانید از دست بدهید.

در گرافیک متحرک همراه با توییت، سایلر نشان داد که از زمان هاوینگ در سال 2016 (دومین رویداد نصف شدن در تاریخ بیت کوین)، درصد ارزش اصلی بیت کوین نسبت به بیت کوین 100 درصد بوده است. بنابراین، مایکل سیلر اشاره کرد که در مقایسه با رقبای خود (طلا، S&P 500، املاک و مستغلات ایالات متحده، دلار آمریکا و سه ارز دیگر فیات (البته در کشورهای دارای اقتصاد مشکل دار استفاده می شود) به عنوان یک ذخیره ارزش عالی است. نایرا نیجریه، لیر ترکیه و پزو آرژانتین.

MicroStrategy بیت کوین بیشتری در آوریل اضافه کرد

MicroStrategy، به رهبری مایکل سیلر، مدافع بیت کوین، از خرید یک بیت کوین اضافی از 122 ارز دیجیتال در ماه آوریل خبر داد. این برای غول هوش تجاری حدود 7.8 میلیون دلار هزینه داشت زیرا این بیت کوین ها را با قیمت 63934 دلار خریداری کرد.

ذخیره سازی بیت کوین این شرکت در حال حاضر شامل 214400 بیت کوین است که ارزش خیره کننده 5.68 میلیارد دلار دارد.

ماه گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال جهان با کاهش شدید قیمت مواجه شد و از سطح 72,450 دلار به قیمت فعلی 58,150 دلار سقوط کرد.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته پس از اینکه CZ بایننس به چهار ماه زندان محکوم شد، “Bitcoin Jesus” راجر ور به دلیل فرار مالیاتی در اسپانیا دستگیر شد، و صندوق های ETF بیت کوین-اتریوم هنگ کنگ نتوانستند انتظارات سرمایه گذاران را برآورده کنند، تقریبا 10 درصد از دست داد. اولین روز معاملاتی و چند فاکتور مهم دیگر.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید