مایکل سیلر سکوت در مورد تلاش بیت کوین برای شکستن بیش از 63000 دلار را شکست


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مایکل سیلر پیام «BTC خوشبین است» را به اشتراک گذاشت.
  • بیت کوین 78700 دلار را هدف قرار می دهد، سناریوی خوش بینانه اینجاست

مایکل سیلر، ماکزیمالیست بیت کوین، یکی از بنیانگذاران غول هوش تجاری MicroStrategy و در حال حاضر رئیس این شرکت، از حساب رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای انتقال پیام بیت کوین به جامعه جهانی بیت کوین استفاده کرد.

مایکل سیلر پیام «BTC خوشبین است» را به اشتراک گذاشت.

کریپتوکارنسی پیشرو جهان در تلاش است تا به بالای 63000 دلار برسد، جایی که برای سومین بار در روز دوشنبه از دست داد و قبلا از 69800 دلار در 12 ژوئن سقوط کرده بود.

سیلور با استفاده از نماد بیت کوین برای حرف B در توییتی نوشت: «متفاوت باش».

مایکل سیلر همچنان به بیت کوین معتقد است و مانند بسیاری دیگر از حامیان بیت کوین، انتظار دارد که بزرگترین ارز دیجیتال در آینده نزدیک به سطح یک میلیون دلار برسد.

از روز دوشنبه، بیت کوین افزایش اندکی در حدود 1.5 درصد داشته و به قیمت 63500 دلار رسیده است. اما پس از این رشد کوتاه مدت، 1.67 درصد کاهش داشت. اکنون بیت کوین تلاش دیگری برای بازیابی دارد و به ازای هر سکه 62850 دلار معامله می شود.

مرتبط با

بیت کوین 78700 دلار را هدف قرار می دهد، سناریوی خوش بینانه اینجاست

علی مارتینز، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال در X، اوایل امروز توییت کرد که سطح 65795 دلار در حال حاضر یکی از سخت ترین سطوح مقاومت برای BTC است. اگر بیت کوین بتواند از این مقدار پیشی بگیرد، می تواند تا 78700 دلار افزایش یابد و بالاترین رکورد جدیدی را ایجاد کند.

مارتینز همچنین فاش کرد که ماینرهای بیت کوین در دو روز گذشته مقدار زیادی بیت کوین فروخته اند و 2300 بیت کوین به ارزش 145 میلیون دلار فروخته اند.

بسیاری از بازیگران بازار به فروش بیت کوین ادامه می دهند و آن را در سطح قیمت فعلی خود نگه می دارند و از رسیدن آن به بالاترین حد قبلی جلوگیری می کنند. اینها شامل سازمان های بزرگی مانند دولت های آلمان و ایالات متحده است که اخیراً سهام بزرگ بیت کوین و اتریوم را فروخته اند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید