مایکل سیلر با نصف لینک سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سیلر اشاره می کند که رابطه بین قیمت بیت کوین و نصف شدن مشخص است
  • تحلیلگر Plan B صعودی BTC را پیش بینی می کند

مایکل سیلر، بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy، اشاره کرد که پس از نصف شدن، قیمت بیت کوین افزایش زیادی خواهد داشت. در این مورد، او بر روی چگونگی پیشرفت رویدادها پس از هاوینگ قبلی در سال 2020 تمرکز کرد.

او همچنین یک توییت جشنی منتشر کرد که سرانجام نصف شد.

سیلر اشاره می کند که رابطه بین قیمت بیت کوین و نصف شدن مشخص است

بنیانگذار و مدیر عامل سابق غول تجاری فوق الذکر که در حال حاضر مسئول استراتژی بیت کوین است، به پلتفرم X رفت تا اشاره کند که انتظار دارد پس از نصف شدن چهارمین بیت کوین، قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری داشته باشد.

او به دنبال کنندگانش یادآوری کرد که قیمت بیت کوین پس از نصف شدن قبلی که در سال 2020 به ارز دیجیتال پرچمدار رسید، به 8618 دلار رسید. بیت کوین در نوامبر 2023 به بالاترین سطح تاریخ 69000 دلار رسید و سپس به طور غیرمنتظره ای قبل از رسیدن نیمه هاوینگ چهارم در ماه مارس سال جاری به یک اوج قیمت تاریخی جدید رسید.

از امروز، زمانی که بیت کوین با قیمت 61043 دلار تغییر کرد، بیت کوین با وجود تمام نوسانات عمده ای که در این چهار سال مشاهده شد، نزدیک به 800 درصد افزایش یافته است. آنتونی پمپلیانو، سرمایه گذار VC و حامی اصلی بیت کوین، این هفته به CNBC گفت که بیت کوین از سال 2024 حدود 40 درصد افزایش یافته است.

در مورد طلا، رقیب فیزیکی BTC، در پنج سال گذشته 11 درصد رشد داشته است و از ابتدای سال جاری تنها حدود 7 درصد افزایش یافته است. پمپلیانو به این نتیجه رسید که کسانی که در پنج سال گذشته طلا را در اختیار داشتند قدرت خرید خود را از دست داده اند. بنابراین، پمپلیانو استدلال کرد، وضعیت طلا به عنوان یک دارایی که قدرت خرید را حفظ می کند، اساسا رد می شود.

در مورد سیلور، زمانی که اوایل امروز نصف شد، او یک توییت جشن گرفت و نوشت: «840000 پوند قفل حقیقت».

تحلیلگر Plan B صعودی BTC را پیش بینی می کند

Plan B، تحلیلگر برجسته بازار که مدل سهام به جریان بیت کوین را ایجاد کرد، توییتی را منتشر کرد تا پیش بینی صعودی خود را برای BTC پس از نصف شدن به اشتراک بگذارد.

او در توییتی نوشت که بر اساس مدل او که نصف شدن بیت کوین را در نظر می گیرد، در نیمه اول سال قبل از نصف شدن، «خودی ها به میدان آمدند» و قیمت بیت کوین را 2 برابر افزایش دادند. این تحلیلگر در توییتی نوشت که مدل سهام به جریان افزایش قیمت 2 برابری را در شش ماه اول نشان داد. او معتقد است که بیت کوین باید 4 برابر در یک دوره طولانی 6 تا 18 ماه پس از نصف شدن افزایش یابد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید