مایکل سیلر سکوت در مورد سقوط بیت کوین به زیر 68000 دلار را شکست


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، مدافع معروف بیت کوین و یکی از بنیانگذاران غول هوش تجاری MicroStrategy، توییتی در مورد بیت کوین منتشر کرد که به طور ناگهانی سطح قیمت 68000 دلار را یک شبه از دست داد، گویی برای نشان دادن اعتماد به بزرگترین ارز رمزنگاری شده با سرمایه گذاری بازار.

توییت Saylor شامل یک تصویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی است که یک بیت‌کوین فیزیکی و زنبورها را نشان می‌دهد و می‌گوید: «بیت‌کوین یک ازدحام هورنت سایبری است».

برخی از عوامل اقتصاد کلان بر این کاهش ناگهانی قیمت بیت کوین تأثیر گذاشتند. شاخص قیمت مخارج مصرف شخصی (PCE) پس از تغییر 2.75 درصدی 12 ماهه، در ماه آوریل 0.25 درصد افزایش یافت. این نرخ برای این معیار کمترین میزان در سه سال گذشته بود.

در حالی که این با انتظارات تحلیلگران مطابقت دارد، بیت کوین 2.14 درصد از 68608 دلار به 67712 دلار در سه شمع قرمز متوالی سقوط کرد. امروز، یک بازگشت جزئی وجود داشت که بزرگترین ارز دیجیتال را کمی بالاتر برد.

مرتبط با

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، صرافی DMM بیت‌کوین در ژاپن با حمله بزرگی از سوی هکرهای ناشناس مواجه شد که 300 میلیون دلار ارز دیجیتال (4502 BTC) را به خطر انداخت.

بر اساس داده های ارائه شده توسط Chainalytics، این بزرگترین هک یک پلتفرم معاملاتی کریپتو از سال 2022 و هفتمین حمله بزرگ در تاریخ صنعت کریپتو بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید