مکث قیمت بیت کوین (BTC): جزئیات سکوت مایکل سیلر را شکست


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بیت کوین (BTC) در حال تجربه یک دوره توقف در قیمت های خود است، مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy بیانیه ای عمومی ارائه کرد که در سراسر جامعه ارزهای دیجیتال طنین انداز شد. پیام او ساده و مستقیم است: «روی بیت کوین شرط بندی کنید».

بیانیه سایلر در یک لحظه مهم برای بیت کوین بیان می شود. پس از تغییرات قابل توجه قیمت، بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حال تجربه آرامش غیرعادی است.

در توییت اخیر، سایلر اعتماد بی‌وقفه خود را به بیت‌کوین تقویت کرد و گفت که با وجود توقف قیمت فعلی، روی دارایی دیجیتال شرط‌بندی خواهد کرد. این بیانیه جسورانه برای سیلور که به طور مداوم از بیت کوین به عنوان یک ذخیره برتر ارزش و پوششی در برابر تورم دفاع کرده است، بی فایده نیست.

تحت رهبری Saylor، MicroStrategy در خط مقدم سرمایه گذاری های نهادی در بیت کوین قرار دارد. استراتژی خرید تهاجمی این شرکت باعث شده است که سبد بیت کوین قابل توجهی جمع آوری کند و آن را به یکی از بزرگترین دارندگان نهادی ارز دیجیتال تبدیل کرده است. آخرین پیام سایلر، “شرط بر روی بیت کوین” ممکن است تأییدی دوباره بر اعتقاد او به پتانسیل طولانی مدت بیت کوین باشد.

مرتبط با

زمان اعلام Saylor قابل توجه است زیرا با احساسات بازار گسترده تر از خوش بینی محتاطانه همراه است.

روز جمعه، قیمت بیت کوین (BTC) برای اولین بار در یک ماه گذشته به بالای 67000 دلار رسید. گاوها به دنبال یک حرکت جانبی هشت هفته ای به سمت پایین ظاهر شدند. به دنبال این موفقیت، قیمت بیت کوین حرکت نسبتا کمی را نشان داد و نتوانست به 68000 دلار برسد زیرا گاوها استراحت کردند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 0.06 درصد افزایش به 67007 دلار رسید و به بالاترین حد روزانه 67701 دلار رسید. بیت کوین در هفت روز گذشته همچنان ۱۰ درصد رشد داشته است. در حالی که بازار نظاره گر و منتظر حرکت بعدی بیت کوین است، صدای سیلور به عنوان یک تعادل صعودی عمل می کند و دارندگان کریپتو را تشویق می کند تا در اعتقادات خود ثابت قدم بمانند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید