مایکل سیلر در میان بن بست قیمت بیت کوین (BTC) سکوت را می شکند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، رکودی را در عملکرد قیمت تجربه کرده است و نتوانسته است انتظارات اکوسیستم گسترده‌تر را پس از نصف شدن برآورده کند. در حالی که نصف شدن بیت کوین تضمینی برای افزایش قیمت نیست، دارایی دیجیتال هنوز باید افزایش یابد و برخی از سطوح قیمتی بحرانی را بشکند یا به اوج 73000 دلاری که قبل از نصف شدن در مارس 2024 رسیده بود، برسد.

پست مرموز سایلر و حمایت مداوم

با وجود این عملکرد ضعیف، مایکل سایلر، حامی بیت‌کوین و بنیان‌گذار MicroStrategy از سرمایه‌گذاران می‌خواهد که به این دارایی ایمان داشته باشند و بیت‌کوین را در یک پست مرموز در X بخرند. بر اساس این پست، یک سیب آبی اشتها آور با علامت بیت کوین روی آن دیده می شود.

سخنان سایلر برای همراهی با تصویر یک دعوت است: “یک گاز بگیر.” به گفته بیت کوین، جمله ساده سه کلمه ای نشان دهنده هر چیزی است که بنیانگذار MicroStrategy برای آن ایستاده است. MicroStrategy، به ویژه تحت رهبری Saylor، نسبت به خرید دارایی بدون توجه به قیمت بازار خوشبین است.

اخیراً این شرکت هوش تجاری تعداد خیره کننده 11931 بیت کوین به ارزش 786 میلیون دلار را با قیمت متوسط ​​65883 دلار برای هر سکه خریداری کرده است. این به ایجاد تغییر در قیمت اخیر کمک کرد.

بر اساس داده های CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر با قیمت 61402.17 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 0.47 درصد افزایش یافته است.

به طور معمول، در حالی که برخی از سرمایه گذاران این را یک ضرر می دانند، سیلور به استراتژی خرید صعودی خود پایبند است. جالب اینجاست که میانگین قیمت خرید بیت کوین برای MicroStrategy 36798 دلار است که حاشیه سود زیادی برای شرکت محسوب می شود.

خرید استراتژیک بیت کوین از MicroStrategy

Saylor، مدافع سرسخت بیت کوین در هر فرصتی، استدلال می کند که سرمایه گذاران باید به خرید بیت کوین با وجود عدم اطمینان در قیمت بیت کوین ادامه دهند. سایلر، به قول خودش، «پیش از نیاز بیت کوین بخرید».

رئیس MicroStrategy اصرار دارد که سرمایه‌گذاران اصل «بیت‌کوین: هرگز فروش» را در مورد دارایی دیجیتال اتخاذ کنند.

بر اساس گزارش U.Today، پس از آخرین خرید، ذخیره MicroStrategy در حال حاضر 226,331 بیت کوین است که به قیمت 8.33 میلیارد دلار خریداری شده است. بخشی از خریدها با درآمدهای حاصل از اوراق بهادار قابل تبدیل و وجه نقد مازاد تامین مالی شد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید