مایکل سیلر و بیت کوین توسط پیتر شیف مورد سوال قرار گرفتند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) جمعه را با یک سری کاهش آغاز کرد و با قیمت 54300 دلار معامله شد و باعث نقدینگی بیش از 662.62 میلیون دلار در روز گذشته شد.

این افت باعث شد تا مایکل سایلر، مدیر عامل MicroStrategy و مدافع مشهور BTC در رسانه های اجتماعی واکنش نشان دهد و بیان کند که بیت کوین نشان دهنده استقلال است (در زمان روز استقلال ایالات متحده در 4 جولای).

مرتبط با

با این حال، پیتر شیف، کارشناس مالی معروف و منتقد صریح بیت کوین، با بدبینی مشخص خود پاسخ داد و پیشنهاد کرد که بیت کوین سرمایه گذاران را مستقل از پولشان می کند. اما یک مشکل وجود دارد.

شیف همچنین دیدگاه‌های خود را توضیح داد و پایین‌ترین قیمت اخیر یعنی 53550 دلار به ازای هر بیت‌کوین را برجسته کرد که کاهش قابل توجهی از رکورد 74000 دلار بود. وی خاطرنشان کرد: این کاهش 27.5 درصدی از نظر دلار آمریکا و کاهش 38.5 درصدی در برابر طلا است.

“هدلرها، نگویید من به شما هشدار ندادم.”

او هشدار داد که بازار نزولی فعلی برای بیت کوین هنوز به پایان نرسیده است و شک خود را تکرار کرد. او تخمین زد که با قیمت فعلی 54000 دلار، بیش از 70 درصد از سرمایه گذاران بیت کوین ETF احتمالا ضرر خواهند کرد.

شیف همچنین پیش بینی کرد که اگر ارزش بیت کوین به زیر 38000 دلار برسد، همه خریداران ETF ضرر خواهند کرد، که می تواند باعث فروش گسترده شود زیرا سرمایه گذاران تصمیم می گیرند ضرر خود را کاهش دهند.

مرتبط با

همانطور که بیت کوین در مرحله نزولی فعلی خود حرکت می کند، سوال این است: آیا می تواند از این نزول بهبود یابد و به اوج های جدید برسد، یا پیش بینی های منتقدانی مانند شیف درست خواهد بود و منجر به افت بیشتر خواهد شد؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید