Miami-Dade حقوق حذف نام FTX از Heat Arena را به دست می آورد

Miami-Dade حقوق حذف نام FTX از Heat Arena را به دست می آورد


مقامات شهرستان در سال 2021 با صرافی کریپتو ملاقات کردند تا عرصه میامی هیت، FTX Arena را با قیمت 135 میلیون دلار تا سال 2040 نامگذاری کنند.

به گزارش آسوشیتدپرس، پس از دریافت حق از قاضی ورشکستگی ایالات متحده در دلاور در 11 ژانویه، شهرستان Miami-Dade شروع به حذف نام تجاری تبلیغاتی FTX از عرصه میامی هیت NBA خواهد کرد.

مقامات کانتی قراردادی به ارزش 135 میلیون دلار با صرافی ارزهای دیجیتال برای تغییر نام عرصه Miami Heat در سال 2021 به FTX Arena تا سال 2040 مذاکره کردند. تعدادی از ورودی‌ها، سقف سالن، زمین بسکتبال، پیراهن‌های چوگان ایمنی و همچنین بسیاری از کارت‌هایی که کارکنان برای دسترسی به این مرکز استفاده می‌کنند، با نشان‌های FTX نشان‌گذاری شده‌اند.

پس از تشکیل پرونده FTX برای ورشکستگی، مقامات میامی داد دادخواستی را برای فسخ قرارداد حق نام گذاری در 22 نوامبر ارائه کردند. به عنوان بخشی از این معامله، Heat از ژوئن 2021 سالانه 2 میلیون دلار دریافت خواهد کرد. پرداخت نهایی، که باید 5.5 میلیون دلار می بود، در تاریخ 1 ژانویه بود.

قراردادهای اسپانسر ورزشی یکی از اصلی ترین استراتژی های بازاریابی FTX بود. یکی از این شراکت ها شامل قراردادی با تیم مسابقه بین المللی فرمول 1 تحت حمایت مرسدس، حق نام گذاری استادیوم کال مموریال در برکلی، کالیفرنیا، و تاییدیه تام بردی، مدافع NFL بود.

موارد مرتبط: FTX بیش از 5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال نقدی جمع آوری می کند: گزارش

به گزارش کوین تلگراف، سازمان حرفه ای ورزش های الکترونیکی Team SoloMid (TSM) نیز قرارداد 210 میلیون دلاری با FTX را به حالت تعلیق درآورده است. این همکاری در ژوئن 2021 انجام شد و منجر به تغییر نام TSM به TSM FTX شد.

در جلسه دیگری توسط قاضی جان تی. دورسی، وکیلی که به نمایندگی از صرافی کریپتوکارنسی سقوط کرده است، اظهار داشت که FTX “5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال مایع را بازیابی کرده است”، علیرغم اینکه بدهی هایش به 8.8 میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر این، قاضی دورسی درخواست FTX مبنی بر محرمانه ماندن نام مشتریانش به مدت سه ماه را تایید کرد.

حدود 130 شرکت در گروه FTX – از جمله FTX Trading، FTX US of West Realm Shires Services و Alameda Research – در 11 نوامبر پس از “بحران نقدینگی” و سقوط چشمگیر صرافی ارز دیجیتال، در ایالات متحده اعلام ورشکستگی کردند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉