قهرمان مردمی بلاک چین میامی 5 میلیون دلار برای توکن جامعه تضمین می کند


این صندوق برای کمک به ساکنان برای تامین مسکن مقرون به صرفه از طریق طرح‌های بلاک چین استفاده خواهد شد.

در 17 می، بنیاد کاپیتان هائیتی، یک موسسه خیریه 4947(a)(1) اعلام کرد که مبلغ 5 میلیون دلار توسط شرکت سهامی خصوصی Dargent Group افزایش می یابد.

بنیاد کاپیتان هائیتی می‌گوید که هدف از این مشارکت، استفاده از فناوری‌های بلاک چین «برای مبارزه با بحران مسکن میامی و اصیل‌سازی مداوم جامعه هائیتی» است. [in Miami]نندی مارتین، که با نام کاپیتان هائیتی نیز شناخته می شود و به عنوان رئیس این بنیاد فعالیت می کند، اعلام کرد که این صندوق برای کمک به ساکنان محله لیتل هائیتی میامی در دستیابی به زمین، خانه های خانوادگی و املاک تجاری اختصاص خواهد یافت.

“فقط با 5 درصد موفقیت دیوار Wynwood، طرح دیوارهای کوچک هائیتی ما می تواند سالانه 150000 گردشگر را جذب کند، تجارت محلی را تحریک کند و تبادل فرهنگی را افزایش دهد.”

برای اولین قدم، مارتین با ارائه‌دهنده زیرساخت موسیقی Web3 Nusic برای انتشار مجموعه‌ای محدود از توکن‌های غیرقابل تعویض موسیقی در مکان جغرافیایی که به کلکسیونرها حق خرید ملک انتخابی اول را می‌دهد، شریک خواهد شد. علاوه بر این، بنیاد کاپیتان هائیتی قصد دارد 300000 دلار برای زیباسازی هائیتی کوچک جمع آوری کند. 30 درصد از بودجه به پاکسازی جامعه، هنر عمومی و کاشت فضای سبز به نام “دیوارهای کوچک هائیتی” اختصاص می یابد.

دو سال پیش، مارتین از حمایت چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو و جفری واتسون، کمیسر ناحیه میامی برای استفاده از بلاک چین برای کمک به احیای جامعه هائیتی کوچک استفاده کرد. در آن زمان، واتسون 200000 دلار به 40 کسب و کار محلی برای واردات محصولات هائیتی اهدا کرد، در حالی که مارتین سکه کوچک هائیتی را در بلاک چین کاردانو ایجاد کرد تا برای واردات از هائیتی تخفیف ارائه کند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاپیتان هائیتی و کاردانو. منبع: چارلز هاسکینسون از طریق توییتر

مارتین که به‌خاطر سپر و کت و شلوار شنل عجیب خود که از کاپیتان آمریکا الهام گرفته شده است، شناخته می‌شود، با چیزی که به اعتقاد او اصالت‌گرایی در همسایگی‌اش است، مخالف است، که در حال افزایش است و منجر به مسکن و مهاجرت غیرقابل دسترس می‌شود. او در نامه ای از حمایت از این ابتکار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، می نویسد:

من از شما برای رسیدگی به این موضوع و کمک به ما برای حفظ پروژه دیوار کوچک هائیتی، که نقشی حیاتی در ارتقاء درک و قدردانی فرهنگی در جامعه ما ایفا می کند، درخواست حمایت می کنم. با انجام این کار، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که میراث هنری و فرهنگی هائیتی کوچک برای نسل‌های آینده حفظ می‌شود تا از آن لذت ببرند و از آن یاد بگیرند.»


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید