شبکه اجتماعی MeWe با 20 میلیون کاربر برای ادغام با پاراچین Polkadot


ادغام بر روی DSNP، پروتکل ایجاد شده توسط Project Liberty ساخته شده است.

طبق اعلامیه ای که در 26 آوریل در Consensus 2023 منتشر شد، شبکه اجتماعی MeWe با شبکه بلاک چین فرکانس، یک زنجیره جانبی از Polkadot ادغام خواهد شد. این اطلاعیه اضافه کرد که این شرکت انتقال حساب های کاربران خود به شبکه را در این سه ماهه آغاز خواهد کرد.

MeWe در سال 2012 راه اندازی شد و به عنوان یک “جایگزین فیس بوک” که ادعا می کند حفاظت از حریم خصوصی بهتری دارد، تبلیغ می شود. گزارش Axios در ماه سپتامبر نشان داد که این شبکه بیش از 20 میلیون کاربر دارد. فرکانس به عنوان پاراچین پولکادوت در نوامبر 2022 راه اندازی شد.

جفری ادل، مدیرعامل MeWe، در پانل Consensus 2023، با عنوان “بنای Web3 با شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز و حقوق داده ها” اظهار داشت که این حرکت MeWe را قادر می سازد تا تعهد دائمی به مالکیت داده برای کاربران داشته باشد:

بلاک چین مانند دو برابر کردن حریم خصوصی است. بنابراین اکنون به فناوری اجازه می دهید آنچه را که شرکت ها وعده می دهند انجام دهد. […] ممکن است روزی MeWe توسط شخصی، یک شرکت بزرگ خریداری شود، و در آن صورت ممکن است جنبه های حریم خصوصی از بین برود، اما زمانی که ما به بلاک چین متعهد شدیم، به آن سمت حفظ حریم خصوصی متعهد هستیم.

او گفت: «ما هرگز جاسوسی نکرده‌ایم، هرگز اخبار بد یا اطلاعات نادرست را بازتولید نکرده‌ایم، این کاری نیست که انجام می‌دهیم، بنابراین ما آماده‌ایم تا به طور معقول به دنیای وب 3 برویم.»

بر اساس این اعلامیه، ادغام بین MeWe و Frequency بر اساس پروتکل غیرمتمرکز شبکه های اجتماعی (DSNP) است که وودهام به عنوان بخشی از پروژه آزادی فرانک مک کورت روی آن کار می کند. مک کورت 100 میلیون دلار به این پروژه در ژوئن 2021 اختصاص داد.

مرتبط با: پروتکل رسانه اجتماعی Web3 لایه 3 را برای فعال کردن پست های فوری راه اندازی می کند

آزمایشگاه های آمپلیکا اولین مشارکت کننده فنی در فرکانس بود. رئیس پانل برکستون وودهام تأکید کرد که مشارکت Frequency و MeWe بلافاصله همه مشکلات موجود در رسانه های اجتماعی را حل نخواهد کرد. با این حال، او ادعا کرد که این یک چارچوب اساسی است که توسعه دهندگان برنامه می توانند برای حل مشکلات مختلف در آینده بر روی آن بسازند.

او گفت: «شبکه‌های اجتماعی مشکلات مختلفی را در بر می‌گیرند، از تجربه کاربر گرفته تا تعدیل و الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای بهبود،» و افزود: «حل کردن همه مشکلات به یکباره تقریباً غیرممکن است، بنابراین رویکردی که با هم در پیش گرفته‌ایم این است که حضور دیجیتال خود را به هم متصل کنیم. در وب برای ایجاد شبکه های اجتماعی. این لایه داده است. توانایی حمله و نزدیک شدن به این مشکلات دشوار را ایجاد می کند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *