MEW Meme Coin اکنون در Binance Futures موجود است: جزئیات


فهرست

  • سکه میم سولانا MEW برای اولین بار در Binance Futures عرضه شد
  • قیمت MEW پس از اعلام 25 درصد افزایش یافت

Cat in a Dogs World (MEW)، بزرگ‌ترین سکه با مضمون گربه و یکی از محبوب‌ترین رمزارزهای میم در بلاک چین Solana (SOL)، اکنون برای معامله‌گران دائمی در Binance Futures در دسترس است. پس از اعلام این خبر، هم قیمت MEW و هم حجم معاملات به بالاترین سطح محلی بازگشتند.

سکه میم سولانا MEW برای اولین بار در Binance Futures عرضه شد

از 17 ژوئن 2024، سکه میم بزرگ Cat in a Dogs World (MEW) به Binance Futures، پنل معاملاتی مشتقات Binance (BNB)، بزرگترین صرافی جهان اضافه شد. Binance Futures قرارداد دائمی USD-M MEW را با حداکثر اهرم 50 برابری راه اندازی کرد.

حداکثر نرخ سرمایه قرارداد دائمی MEWUSDT در زمان راه اندازی به 2٪ محدود می شود، در حالی که نرخ بودجه کامل هر چهار ساعت یکبار تنظیم می شود.

از همان ابتدای فعالیت قرارداد MEWUSDT در بایننس (BNB)، حالت چند دارایی به کاربران امکان خرید و فروش سکه جدید را در چندین دارایی حاشیه، مشروط به تخفیف‌های قابل اعمال می‌دهد. به عنوان مثال، زمانی که حالت چند دارایی فعال است، کاربران می توانند هنگام معامله در قرارداد دائمی MEWUSDT از بیت کوین به عنوان حاشیه استفاده کنند.

جامعه Meme coin از فهرست شدن قرارداد MEWUSDT در Binance (BNB) هیجان زده است و موقعیت منحصر به فرد آن را در این بخش برجسته می کند:

به انجمن $MEW تبریک می گویم. این بزرگ است! (…) تبریک می گویم، اولین گربه در Binance (…) امیدواریم به زودی شاهد لیست نقطه ای باشیم.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، صرافی بایننس (BNB) هفته گذشته به نقطه عطف 200 میلیون کاربر رسید و به دارایی های کاربر باورنکردنی 120 میلیارد دلار رسید.

قیمت MEW پس از اعلام 25 درصد افزایش یافت

آخرین داده ها نشان می دهد که این صرافی از نظر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان از بزرگترین رقیب خود، OKX جلوتر است.

پس از اعلام بسیار مورد انتظار، قیمت Cat in a Dogs World (MEW) از 0.004 دلار به بیش از 0.0051 دلار در صرافی‌های اصلی افزایش یافت.

با وجود عدم علاقه به بازار، سرمایه MEW برای اولین بار در دو هفته گذشته به بالای 450 میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، این دارایی با وارد کردن 50 ارز دیجیتال برتر طبق این معیار، رکورد جدیدی در حجم معاملات شکست. در 24 ساعت گذشته این شاخص دو برابر شده و از مرز 220 میلیون دلار عبور کرده است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید