Metaplanet برای خرید بیشتر بیت کوین (BTC) حرکت می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت سهامی عام ژاپنی Metaplanet Inc. پس از اعلام دور جدید خرید، استراتژی بیت کوین (BTC) خود را دو برابر می کند.

کیسه های Metaplanet اکنون بزرگتر شده اند

بر اساس به روز رسانی، Metaplanent در مجموع 20195 واحد بیت کوین را با میانگین 9903440 ین به ازای هر BTC خریداری کرد. ارزش این بخش آخر تقریباً 200 میلیون ین یا 1242180 دلار بود.

مرتبط با

Metaplanet استراتژی انباشت بیت کوین خود را در اوایل سال جاری آغاز کرد زیرا قصد دارد از کتاب بازی MicroStrategy کپی کند. این شرکت اکنون نماینده اولین شرکت آسیایی است که به صورت عمومی معامله می شود که بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره خزانه به طور کامل پذیرفته است.

Metaplanent اکنون با استراتژی انباشت بیت کوین خود سازگارتر از MicroStrategy است. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Metaplanet اکنون تقریبا هر دو ماه یک بار بیت کوین را خریداری می کند.

پس از آخرین خرید، این شرکت اعلام کرد که کیف بیت کوین خود را به 161.2677 بیت کوین با قیمت متوسط ​​10،231،438 ین در هر واحد افزایش داده است. این امر کل سبد بیت کوین را به ارزش بازار 1.65 میلیارد ین یا 10.24 میلیون دلار می رساند.

درست مانند MicroStrategy، Metaplanet برخی از بیت کوین موجود در مجموعه خود را با ارائه بدهی خریداری کرد. این شرکت در اوایل 24 ژوئن اعلام کرد که یک میلیارد ین اوراق قرضه منتشر کرده است که درآمد حاصل از آن صرف خرید بیت کوین بیشتر می شود.

حرکت سخت تر برای بیت کوین

به عنوان یک شرکت نسبتا بزرگتر، شرط های بیت کوین MicroStrategy به طور کلی ارزش بیشتری به دلار دارند. به غیر از آن، تلاش های شرکت متاپلانت در رابطه با استراتژی BTC کاملا مثبت است.

مرتبط با

این شرکت اعلام کرد که یک شرکت تابعه فراساحلی در جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) برای تمرکز بیشتر روی بیت کوین ایجاد کرده است. همانطور که در برنامه ذکر شده است، نهاد BVI در خرید بیت کوین و سایر مشاغل مرتبط با بیت کوین کمک خواهد کرد.

Metaplanet با این خرید اخیر به طور قابل توجهی علاقه به بیت کوین را افزایش داده است. این روند ممکن است در آینده نزدیک توسط سایر شرکت های چندملیتی آسیایی اتخاذ شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید