آیا MetaMask ارزهای رمزنگاری شده مشتریان را برای مالیات نگه می دارد؟ خیر، این نیست.


شرکت مادر پشت کیف پول کریپتو MetaMask شایعات “کاذب” مبنی بر دریافت مالیات از تراکنش های رمزنگاری را رد کرده است.

ConsenSys، شرکت پشتیبان کیف پول رمزنگاری MetaMask، شایعات مربوط به دریافت مالیات از کاربران ارزهای دیجیتال را رد کرده است.

این شرکت در 22 مه به 270000 دنبال کننده توییتر اطلاع داد که این شایعات مبتنی بر “اطلاعات نادرست” ناشی از خواندن نادرست از شرایط خدمات متامسک است.

این شرکت تصریح کرد که بخش مالیات از شرایط خدمات آن تنها به محصولات ارائه شده و طرح های پرداختی مربوط می شود و هیچ ارتباطی با تراکنش های رمزنگاری درون زنجیره ای ندارد.

“اصطلاحات حقوقی می تواند پیچیده باشد، اما بسیار مهم است که تاکید شود که این بخش برای MetaMask یا سایر محصولاتی که شامل مالیات بر فروش نمی شوند، اعمال نمی شود.”

MetaMask از تراکنش‌های رمزنگاری مالیاتی نمی‌گیرد و ما هیچ تغییری در شرایط خود برای انجام این کار ایجاد نکرده‌ایم.

برخی از اعضای جامعه رمزنگاری پس از توجه به بخشی در شرایط خدمات متامسک در 21 می گریه کردند که بیان می‌کند این شرکت «حق کسر مالیات در صورت لزوم را برای خود محفوظ می‌دارد» و برخی معتقدند که این موضوع به مالیات بر درآمد کاربران مربوط می‌شود.

این اطلاعات نادرست سر به فلک کشید تا r/cryptocurrency به صفحه اول Reddit تبدیل شود، جایی که در زمان انتشار بیش از 500 رأی موافق و 600 نظر به دست آورد.

پست Reddit در مورد شرایط خدمات MetaMask. منبع: reddit.

اسکرین‌شات‌هایی از قسمت برجسته‌شده نیز توسط تعدادی از حساب‌های کاربری اصلی در توییتر انتخاب شد، و برخی ادعا می‌کنند که MetaMask همان مسیر لجر را دنبال می‌کند که اخیراً کاربران را با ارتقای بحث‌برانگیز شگفت‌زده کرد.

مرتبط با: MetaMask به کاربران ایالات متحده خرید ETH را از طریق PayPal ارائه می دهد

با این حال، همه این شایعات را باور نکردند زیرا برخی از جامعه رمزنگاری به سرعت این اتهامات را خاموش کردند: یک کاربر مستعار توییتر نوشت: «همه کورکورانه در مورد بند مالیات MetaMask در شرایط خدمات توییت می‌کنند، اما در واقع آن را نمی‌خوانند». @yazıcı_brrr.

آنها افزودند: “اگر محصولی را از آنها بخرید، آنها می توانند مالیات هایی مانند مالیات بر فروش را برای آن محصول کسر کنند. درست همانطور که آمازون هنگام خرید از آنها انجام می دهد.”

خالق NFT: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز در مورد ثروتمند شدن، اصلاح و ثروتمند شدن دوباره
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *