MetaMask Wyre را از کلکسیونرها در میان گزارش های خاموش شدن حذف می کند

MetaMask Wyre را از کلکسیونرها در میان گزارش های خاموش شدن حذف می کند


Wyre قرار بود سال گذشته توسط استارتاپ تجارت الکترونیک سانفرانسیسکو بولت به مبلغ 1.5 میلیارد دلار خریداری شود، اما این قرارداد در نهایت لغو شد.

کیف پول کریپتو MetaMask در بحبوحه گزارش هایی مبنی بر اینکه Wyre قصد دارد عملیات خود را به زودی تعطیل کند، به پشتیبانی از خدمات پلتفرم پرداخت کریپتو Wyre پایان می دهد.

MetaMask در توییتر در تاریخ 5 ژانویه اعلام Wyre را از جمع‌آوری موبایل خود حذف کرد، که به کاربران امکان می‌دهد مستقیماً از طریق کیف پول دیجیتال خود رمزنگاری را خریداری کنند.

MetaMask گفت: “ما در حال حاضر روی حذف برنامه های افزودنی کار می کنیم و از صبر شما قدردانی می کنیم.”

طبق این اعلامیه، متامسک به پشتیبانی از درگاه‌های پرداخت متعدد دیگر از جمله Transak، MoonPay و Sardine ادامه می‌دهد. MetaMask اظهار داشت که این خدمات می تواند برای Apple Pay، کارت های نقدی و انتقال استفاده شود.

این خبر پس از آن منتشر شد که مدیر عامل Wyre، Ioannis Giannaros به کارمندان خود اعلام کرد که این شرکت به زودی فعالیت خود را تعطیل خواهد کرد.

جیاناروس گفت: “ما به انجام هر کاری که می توانیم ادامه خواهیم داد، اما می خواهم همه خودشان را برای این واقعیت آماده کنند که در چند هفته آینده باید شرایط را کاهش دهیم.”

مربوط: سال 2023 می تواند سال سختی برای سرمایه گذاری مخاطره آمیز ارزهای دیجیتال باشد: Galaxy Research

MetaMask بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. وایر به چندین پرسش مطبوعاتی Cointelegraph پاسخ نداد.

Wyre که در سال 2013 در سانفرانسیسکو تأسیس شد، یک شرکت بزرگ پرداخت رمزنگاری است که در سال گذشته نزدیک بود به مبلغ 1.5 میلیارد دلار خریداری شود. در آوریل 2022، استارتاپ تجارت الکترونیک ایالات متحده Bolt با خرید Wyre موافقت کرد. در بحبوحه بازار خرس ارزهای دیجیتال در سال 2022، بولت سرانجام تصمیم گرفت این معامله را در ماه سپتامبر فسخ کند.
نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉