MetaMask عملکرد جدید خرید فیات را برای ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد


این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف مانند کارت‌های نقدی یا اعتباری، PayPal، انتقال سیمی و ACH فوری، ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

ارائه‌دهنده کیف پول رمزنگاری و برنامه غیرمتمرکز (Dapp) MetaMask از راه‌اندازی ویژگی جدیدی خبر داده است که به کاربران امکان می‌دهد رمزارز را با ارز فیات مستقیماً از Portfolio Dapp خود خریداری کنند. این حرکت با هدف ارائه راهی آسان‌تر به کاربران برای خرید کریپتو با ارز فیات است.

ویژگی جدید «Buy Crypto» به کاربران MetaMask این امکان را می‌دهد تا با استفاده از روش‌های پرداخت متنوعی از جمله کارت‌های نقدی یا اعتباری، PayPal، حواله‌های سیمی و ACH (خانه تسویه خودکار) آنی، انواع ارزهای دیجیتال را خریداری کنند. این سرویس در بیش از 189 کشور در دسترس کاربران خواهد بود و بیش از 90 توکن را در هشت شبکه مختلف از جمله اتریوم، Polygon، Arbitrum، Binance Smart Chain، Avalanche Contract Chain، Fantom، Optimism و Celo ارائه خواهد کرد.

برای دسترسی به این ویژگی، کاربران MetaMask می‌توانند کیف پول خود را به Portfolio Dapp پیوند دهند یا روی دکمه «خرید» در کیف پول افزونه MetaMask کلیک کنند. از آنجا، کاربران می توانند منطقه، روش پرداخت، توکن و شبکه ای را که می خواهند بخرند انتخاب کنند.

این ویژگی همچنین فاکتورهای مختلفی مانند موقعیت مکانی کاربر و مقررات محلی را در نظر می گیرد تا برای هر خرید یک قیمت سفارشی ارائه دهد. پس از اینکه کاربر یک پیشنهاد را انتخاب کرد، برای تکمیل تراکنش به وب‌سایت ارائه‌دهنده شخص ثالث هدایت می‌شود. سپس وجوه مستقیماً به کیف پول MetaMask کاربر واریز می شود.

مرتبط: هشدار کلاهبرداری: MetaMask به کاربران در مورد شایعات فریبنده airdrop در 31 مارس هشدار می دهد

در طول سال‌ها، MetaMask با سازمان‌های مختلف برای کمک به جذب کاربران جدید در پلتفرم خود همکاری کرده است.

در سال 2022، Metamask با PayPal همکاری کرد تا به کاربران MetaMask امکان خرید و انتقال اتر (ETH) از طریق پلتفرم PayPal را بدهد. این سرویس که در 14 دسامبر اعلام شد به کاربران این امکان را می دهد که وارد برنامه های Mobile MetaMask خود شوند و ETH را از PayPal خریداری کنند و آن را به MetaMask منتقل کنند، که آنها را برای تکمیل تراکنش ها به حساب PayPal خود هدایت می کند.

علاوه بر این، در 21 مارس، MetaMask یک ادغام جدید با MoonPay ارائه‌دهنده فین‌تک کریپتو اعلام کرد که به کاربران نیجریه‌ای اجازه می‌دهد تا از طریق حواله‌های بانکی فوری، ارزهای دیجیتال را خریداری کنند. این ویژگی جدید که در موبایل MetaMask و Portfolio DApp موجود است، راه ساده‌تر و ارزان‌تری را برای خرید رمزنگاری بدون استفاده از کارت اعتباری یا نقدی ارائه می‌دهد.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *