MetaMask Enterprise، Cobo و Gnosis DAO برای پروژه Soulbound Token با هم همکاری می کنند


یک پروژه جدید NFT با روحیه از Cobo، MetaMask Institutional و Gnosis Safe، انحصارطلبی غیرقابل برگشت و اثبات هویت جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

نشانه های Soulbound (SBT) در حال تبدیل شدن به یک ستون اصلی در فضای Web3 برای کاربران و پروژه ها هستند تا خود را در واقعیت دیجیتال شناسایی کنند.

اعلامیه ای در 13 دسامبر از سوی کوبو، یک حافظ دارایی دیجیتال و توسعه دهنده فناوری بلاک چین، یک پروژه جدید SBT را نشان می دهد که غول های صنعت کریپتو را متحد می کند تا به هویت دیجیتال در حال تکامل کاربران رسیدگی کند.

Cobo، MetaMask Institutional، و Gnosis DAO برای ایجاد “Evolution”، یک پروژه SBT، یک ابزار برای کمک به کاربران برای شناسایی خود در واقعیت دیجیتال و ماندن در راس روندهای صنعت، با یکدیگر همکاری کرده اند.

یکی از سخنگویان Cobo به Cointelegraph گفت که از آنجایی که SBT ها به صورت تجاری در دسترس نیستند، به ایجاد پلی بین Web2 و Web3 در اطراف هویت کاربر کمک می کند.

این به ارائه‌دهنده توکن اطمینان می‌دهد و به آن‌ها هویت می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد دسترسی و مزایای انحصاری را برای کاربران هدف خود فراهم کنند.»

در حالی که SBT ها روند جدیدی برای علامت گذاری یک شخص دیجیتالی هستند، آنها جایگزین توکن های غیرقابل تجارت (NFT) و ابزارهای طبیعی که دارای دارایی های قابل معامله هستند را نمی گیرند.

با این حال، به گفته یکی از سخنگویان Cobo، SBT ها می توانند به طور فزاینده ای برای ایجاد سطح دیگری از انحصار استفاده شوند که با یک NFT استاندارد نمی توان به آن دست یافت. اگر از مجموعه “تکامل” به عنوان مثال استفاده کنیم، مالکان تحقیقات انحصاری فصلی در مورد فضای مالی غیرمتمرکز را دریافت خواهند کرد که برای افراد خارج از جوامع SBT خود در دسترس نیست.

در حالی که توکن‌ها می‌توانند برای شناسایی و پاداش دادن به کاربران خاص استفاده شوند، می‌توانند برای محدود کردن و حذف کاربران از پروژه‌ها یا مزایای خاص نیز استفاده شوند.

از دیدگاه برند یا کیف پول، نماینده Cobo می‌گوید SBT‌ها می‌توانند کاربران را از تعویض کیف پول یا چرخش کلیدها برای اهداف امنیتی بازدارند.

مربوط: Vitalik Buterin توصیه می‌کند که NFT‌ها مانند آیتم‌های World of Warcraft «محصول روح» باشند

این پیشرفت از سوی پخش کننده های اصلی Web3 زمانی حاصل می شود که زمینه با توسعه و معرفی SBT ها تغییر می کند.

این دارایی‌های دیجیتال جدید به عنوان یک کلید بالقوه برای متاواژه آینده در نظر گرفته می‌شوند، جایی که کاربران شهروندی را به عنوان بخشی از هویت دیجیتال خود دارند.

اخیراً در ژاپن، غول مالی سومیتومو میتسویی اعلام کرد که در حال آزمایش با SBT ها برای کمک به رفع نیازهای اجتماعی محلی است.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید