متالیکا قبل از انتشار آلبوم 72 Seasons هشدار کلاهبرداری کریپتو صادر می کند


کلاهبردارانی که از شایعات مربوط به انتشار آلبوم جدید متالیکا و تور آتی درآمد کسب کردند، با ظاهر شدن به عنوان رسانه های اجتماعی شروع به هدف قرار دادن سرهای فلزی کردند.

کاملاً واضح است که بازیگران بد هر کاری که از دستشان بر می‌آید انجام می‌دهند، زیرا گروه متال افسانه‌ای متالیکا درست قبل از انتشار آلبوم جدیدشان، 72 Seasons، به طرفداران کلاهبرداری‌های کریپتو هشدار داد.

کلاهبردارانی که از شایعات مربوط به انتشار آلبوم جدید متالیکا و تور آتی درآمد کسب کردند، با ظاهر شدن به عنوان رسانه های اجتماعی شروع به هدف قرار دادن سرهای فلزی کردند. با این حال، متالیکا با درخواست از طرفداران این که از هدایای متالیکا کریپتو دوری کنند، توجه را به “جنبه زشت رسانه های اجتماعی” جلب کرد و گفت:

«بیایید تا حد امکان شفاف باشیم. [Metallica crypto giveaways] تقلب است.»

غم انگیز اما واقعی است، کوین تلگراف اخیراً به افزایش کلاهبرداری های ویژه یوتیوب اشاره کرده است. به گفته شرکت امنیت بلاک چین CertiK، این نرخ در یک سال 500 درصد افزایش یافته است. کلاهبرداری های مداوم متالیکا به آمار اضافه می شود، زیرا این گروه در مورد کانال های جعلی YouTube که به وب سایت های فیشینگ غیررسمی اشاره می کنند هشدار می دهد.

همچنین از طرفداران خواسته شد تا تعاملات خود را به حساب‌های متالیکا تأیید شده محدود کنند، به‌ویژه زمانی که با اطلاعاتی سروکار دارند که ممکن است «بیش از حد احمقانه و دیوانه‌کننده برای واقعی بودن» در نظر گرفته شوند.

در حالی که جامعه رمزارز از نشانه های آشکار یک کلاهبرداری آگاه است، این هشدار برای هشدار دادن به طرفداران غیر رمزنگاری و عمومی است که می توانند راحت تر قربانی کلاهبرداری جدید شوند.

متالیکا همچنین فهرستی از کانال‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی خود را به اشتراک گذاشت تا هیچ طرفداری فریب کلاهبرداری‌های گسترده کریپتو را نخورد.

مربوط: پلیس سنگاپور به سرمایه گذاران در مورد کلاهبرداری فیشینگ FTX هشدار می دهد: گزارش

کلاهبرداران کریپتو حتی به قربانیان سام بنکمن، مدیر عامل FTX هم رحم نکرده‌اند، زیرا ویدیوهای جعلی عمیقی ظاهر شده‌اند که نوید یک «هدیه» را می‌دهند که «ارز رمزنگاری‌شده شما را دو برابر می‌کند».

ویدئوهای مورد بحث از کلیپ‌های مصاحبه قدیمی SBF استفاده می‌کنند و صدا را دستکاری می‌کنند تا اطلاعات نادرست درباره برنامه FTX برای بازیابی وجوه منتشر کنند.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید