متالیکا قربانی کلاهبرداری کریپتو شد


گروه هوی متال آمریکایی متالیکا که 121 میلیون آلبوم در 11 آلبوم فروخته است. قربانی شد به کلاهبرداران ارزهای دیجیتال

اکانت رسمی X گروه افسانه ای اخیرا توسط بازیگران بد در تلاش برای تبلیغ یک میم سکه جعلی مبتنی بر Solana با علامت METAL ربوده شد.

این ارز دیجیتال جعلی به عنوان یک «توکن جدید پویا» تبلیغ می‌شد که ظاهراً با همکاری شرکت فروش و توزیع بلیط آمریکایی Ticketmaster راه‌اندازی شد.

حساب تسویه حساب اعلام کرد که این توکن برای خرید کالا و هدایا در رویدادهای متالیکا و آنلاین استفاده خواهد شد.

مرتبط با

علاوه بر این، متالیکا یک ویژگی staking را برای توکن نیز معرفی کرده است که انتظار می‌رود به طرفداران امکان کسب جوایز را بدهد.

این اولین بار نیست که این گروه افسانه ای قربانی کلاهبرداران ارزهای دیجیتال می شود. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمتالیکا مجبور شد با صدور بیانیه ای دخالت خود در توزیع تقلبی بیت کوین و اتریوم را تکذیب کند. این گروه پس از انتشار آلبوم مورد انتظارشان “72 Seasons” که اولین آلبوم کامل آنها در شش سال گذشته بود، هدف کلاهبرداران ارزهای دیجیتال قرار گرفت. در آن زمان، یک پخش زنده جعلی در یوتیوب ظاهر شد که هدیه جعلی را تبلیغ می کرد.

مرتبط با

پس از چندین راه اندازی سکه های میم افراد مشهورکلاهبرداران اکنون در تلاش هستند تا از آخرین روند ارزهای دیجیتال استفاده کنند. اکانت رپر آمریکایی 50 سنت نیز اخیرا در تلاش برای تبلیغ توکن جعلی سولانا هک شد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید