تحقیقات پیو: مردان زیر 50 سال از بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده حمایت می کنند


تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که ارز دیجیتال ایالات متحده در چند سال گذشته در مورد پذیرش و اعتماد تغییر چندانی نکرده است.

آخرین گزارش مرکز تحقیقات پیو در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، که در 10 آوریل منتشر شد، در مورد اعتماد و پذیرش این کشور در بازار ارزهای دیجیتال در حال ظهور، چیز کمی از نظر شگفتی نشان می دهد.

شاید بزرگترین پیشنهاد من این باشد که پیو دریافت که 75 درصد از بزرگسالان آمریکایی که نام رمزارز را شنیده‌اند به امنیت و قابلیت اطمینان آن اعتماد کمی دارند یا اصلاً اعتماد ندارند.

با این حال، این آمار ممکن است نشان دهنده احساسات واقعی سرمایه گذاران معمولی ارزهای دیجیتال نباشد، زیرا نرخ پذیرش بر اساس سن و جنسیت بسیار متفاوت است و مردان 18 تا 50 ساله بخش عمده ای از جنبش بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده را تشکیل می دهند.

این نظرسنجی شامل سؤالات متعددی در مورد احساسات ارزهای دیجیتال ایالات متحده در سن، نژاد و جنسیت بود (روش مطالعه نشان می‌دهد که گروه‌های اقلیت خاصی بیش از حد نمونه‌گیری می‌شوند تا نسبت‌های دقیق جمعیت را منعکس کنند)، با پاسخ‌هایی که از 10071 شرکت‌کننده در مطالعه جمع‌آوری شد.

مرتبط با: نظرسنجی: نزدیک به نیمی از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که شرط بندی در حوزه کریپتو بدتر از حد انتظار است

زنان خودشناس و شرکت‌کنندگان بالای 50 سال در مطالعه ضعیف‌ترین احساس را داشتند، به‌ترتیب تنها 10 و 8 درصد از هر دو جمعیت، حداقل مقداری ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند. در مقابل، از هر چهار مرد بالغ در ایالات متحده، یک نفر در حداقل یک مورد سرمایه گذاری کرده است.

همچنین، به خاطر داشته باشید که استفاده از ارزهای دیجیتال در ایالات متحده همچنان بر اساس نژاد متفاوت است. طبق این گزارش، «حدود 24 درصد از بزرگسالان آسیایی و 21 درصد از بزرگسالان سیاهپوست یا اسپانیایی تبار می گویند که در مقایسه با 14 درصد از بزرگسالان سفیدپوست، از ارز دیجیتال سرمایه گذاری یا استفاده کرده اند.»

حوزه‌های دیگری که شایسته ذکر است – و شاید نگرانی – شامل این واقعیت است که وقتی با تحقیقات قبلی مرکز پیو کنار گذاشته می‌شود، به نظر می‌رسد که نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده کند می‌شود و تنها 16 درصد از پاسخ‌دهندگان ادعا می‌کنند که برای اولین بار از رمزنگاری استفاده می‌کنند. سال و تنها یک درصد افزایش در کل پذیرش بین 2021 و 2023.

از جنبه مثبت، این مطالعه نشان می دهد که حدود دو سوم از کل بزرگسالان آمریکایی که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، حداقل برخی از آنها را در اختیار دارند.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید