Memecoins کاتالیزور بعدی برای پذیرش کریپتو است – تحلیلگر DappRadar


سارا گرگلاس، تحلیلگر تحقیقات بلاک چین در DappRadar، توضیح می‌دهد که چگونه مانع کمتر ورود مرتبط با memecoin‌ها ممکن است باعث پذیرش کلاس دارایی‌های رمزنگاری شده باشد.

در فصل 22 عجله آن را Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph و Sara Gherghelas، تحلیلگر تحقیقات بلاک چین در DappRadar، یک پلتفرم نظارت بر داده‌های ارزهای دیجیتال، در حالی که ما به داده‌های زنجیره‌ای نگاه می‌کنیم، درباره آخرین هیجانات در مورد memecoins بحث می‌کنند. Gherghelas همچنین بینش هایی را در مورد چگونگی پیشرفت صنایع دیگر مانند توکن های غیرقابل تلافی (NFT) با افزایش memecoins ارائه می دهد.

قرقلاس معتقد است که ما در عصر ممکوین هستیم. از دیدگاه او، وقتی در سال 2023 از وب 3 یا ارزهای دیجیتال نام می برید، بسیاری آن اصطلاحات را با memecoins مرتبط می کنند. Gherghelas می گوید که چرخه های ممکوین متعددی در فضای ارزهای دیجیتال وجود داشته است، اما این زمان متفاوت است زیرا این روند برای مدت زمان طولانی تری ادامه دارد.

تحلیلگر بلاک چین این روند را به محبوبیت ممکوین ها در رسانه های اجتماعی و ایجاد جوامع نزدیک به هم مرتبط می داند که مردم دوست دارند بخشی از آنها باشند. علاوه بر این، به گفته قرقلاس، عملکرد قیمت ممکوین ها در این چرخه، جمعیت زیادی از معامله گران را به خود جلب کرده است که به دنبال کسب بازده هستند. او همچنین اضافه می کند که memecoin ها به دلیل موانع ورود کم، در دسترس و فراگیرتر هستند.

“شما می توانید در شیبا یک میلیونر باشید، اما هرگز نمی توانید یک میلیون بیت کوین یا یک میلیون اتریوم بخرید.”

Memecoin ها می توانند چیزی بیش از یک روند رسانه های اجتماعی یا تلاش برای بازگشت سریع باشند. Gherghelas پروژه هایی مانند Shiba Inu را که در حال ساخت یک تبادل غیرمتمرکز و شبکه لایه 2 است و Floki Inu که در حال ساخت انبار ابرداده است، برجسته کرد. این تحلیلگر تحقیقاتی بلاک چین معتقد است که memecoin ها یک بازی با مجموع صفر برای صنعت ارزهای دیجیتال نیستند، زیرا اکثر افرادی که با memecoins می‌آیند می‌توانند باقی بمانند و جنبه‌های دیگر کریپتو را کشف کنند.

بر اساس داده‌های ردیابی شده توسط DappRadar، در حالی که ممکوین‌ها رشد می‌کردند، سایر بخش‌های صنعت ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه بودند. Gherghelas بر کاهش فعالیت کیف پول در پلتفرم‌های بازی بلاک چین تاکید می‌کند و اشاره می‌کند که NFT‌ها مقدار مناسبی از فعالیت را حفظ می‌کنند.

مرتبط با: نظارت مالی، حریم خصوصی و CBDC ها: چرا دولت ها با کمبود نقدینگی مواجه هستند؟

آخرین قسمت را ببینید عجله کردن، سارا گرگهلاس از DappRadar در پادکست های اپل، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn. برای پادکست های آموزنده بیشتر، از صفحه پادکست های کوین تلگراف دیدن کنید.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید