Memecoin (MEME) به دنبال سرمایه گذاری بزرگ از آزمایشگاه های Binance شاهد افزایش چشمگیر است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، Memecoin (MEME) پس از دریافت پیشنهاد قیمت، افزایش خارق‌العاده‌ای را تجربه کرد. سرمایه گذاری قابل توجه از آزمایشگاه‌های بایننس، سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و بازوی انکوباسیون بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان. اعلامیه بایننس لبز نشان می دهد که هدف این سرمایه گذاری حمایت از توکن بومی اکوسیستم Memecoin و حمایت از توسعه Memeland است.

Memeland که زاییده فکر سازندگان پلتفرم میم بسیار محبوب 9GAG است، یک شرکت مستقل است. ابتکار Web3 استودیو Memeland با مخاطب ماهانه خیره کننده 200 میلیون کاربر در سراسر جهان در کانال های مختلف خود، روی Social Fi و اقتصاد سازندگان تمرکز دارد.

هدف اصلی Memeland این است که سازندگان و جوامع را از طریق استفاده نوآورانه از توکن‌های MEME و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به هم متصل کند و از فرهنگ پر جنب و جوش اینترنت میم استفاده کند. Memeland در کنار NFTs و توکن MEME نمادین خود، ویژگی‌های اضافی مانند MEME Farming را نیز ارائه می‌کند که نشان دهنده تعهد آن به بهبود تجربیات کاربر و افزایش تعامل جامعه است.

قیمت MEME بالا و پایین شد

پس از اعلام این خبر، MEME قبل از حرکت به اصلاحات بعدی، افزایش کوتاهی قیمت به 0.03 دلار را تجربه کرد. از آخرین به روز رسانیقیمت فعلی 0.02702 دلار است که نشان دهنده کاهش 6.18 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با وجود کاهش موقت، حجم معاملات MEME به میزان قابل توجهی 370.50 درصد افزایش یافت و به 292,535,846 دلار رسید.

در مورد احساسات عمومی، اخیراً رکودی در بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است، به ویژه بر روی میم کوین ها تأثیر گذاشته است. این کاهش را می توان به گزارش ماتریکسپورت نسبت داد. رد احتمالی لیست برنامه های بیت کوین ETF نقطه ای که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت شده است. بازار کریپتوکارنسی دستخوش تغییرات قابل توجهی شد که منجر به انحلال عظیم 730 میلیون دلاری در یک روز شد.

سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به طور کلی تحولات MEME را از نزدیک دنبال می کنند و پیشرفت بیشتر در اکوسیستم پروژه را پیش بینی می کنند. با پشتیبانی بایننس لبس، به نظر می رسد Memecoin موقعیت خوبی برای بهره مندی از تلاقی رو به رشد فرهنگ میم، NFT ها و امور مالی غیرمتمرکز دارد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید