مدیر عامل CryptoQuant می‌گوید «کوین‌های میم به صنعت کریپتو آسیب می‌زنند» بین SHIB و WIF Hype


علی‌رغم افزایش اخیر محبوبیت و قیمت کوین‌های میم مانند Shiba Inu (SHIB)، Dogwifhat (WIF) و BOME، کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant نگرانی‌های خود را در مورد تأثیر مخرب آنها بر صنعت ارزهای دیجیتال ابراز کرده است. به گفته جو، چنین ارزهای رمزپایه ای که با بازاریابی ویروسی و ماهیت سفته بازی مشخص می شوند، مشروعیت و پیشرفت صنعت کریپتو را تهدید می کنند.

مدیر عامل بر تاثیر تحت‌الشعاع سکه‌های میم میلیارد دلاری بر پروژه‌های قانونی که در تلاش برای نوآوری و پیشرفت صنعت هستند، تاکید کرد. او نسبت به جذابیت کسب درآمد آسان از طریق سکه های میم ابراز ناامیدی کرد و آن را به هیاهوی سوداگرانه رونق اولیه عرضه سکه تشبیه کرد که در نهایت منجر به زیان گسترده برای سرمایه گذاران شد.

میم سکه: بله یا خیر؟

در حالی که برخی استدلال می کنند که میم کوین ها به عنوان دروازه ای برای ورود کاربران جدید به فضای رمزنگاری عمل می کنند، کی یونگ جو در مورد خطرات موجود هشدار داد و با پروژه های دوره ICO در سال 2018 که نتوانستند ارزش ملموس ارائه کنند، مشابهت هایی را ترسیم کرد.

جو در پاسخ به این استدلال متقابل که میم کوین ها صرفاً مظهر حدس و گمان طبیعی در بازار کریپتو هستند، از نبود رهبران صنعت که از توسعه محصول واقعی حمایت می کنند ابراز تاسف کرد. او به روند نگران کننده ای اشاره کرد که در آن بازار به جای تشویق به نوآوری و تولید راه حل های مشخص، به قمار روی آورده است.

در نهایت، مدیر عامل CryptoQuant رهبری را برجسته کرد که چهره هایی مانند Changpeng Zhao، مدیر عامل سابق بایننس نشان داده شد و نقش مهم رهبران رویایی متعهد به هدایت نوآوری و پیشبرد صنعت با محصولات قابل توجه را برجسته کرد.

به یاد بیاورید که رئیس سابق بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در حال حاضر مورد اعتماد است که ایالات متحده را ترک نکند و منتظر تصمیم دادگاه است که در 30 آوریل رخ خواهد داد.




نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید