فصل Meme Coin بازگشته است. اینها بهترین بازیگران هستند


به گفته CoinGecko، ارزهای رمزنگاری شده میم های بزرگ در 24 ساعت گذشته دستاوردهای قابل توجهی داشته اند. داده ها.

Mog Coin (MOG) و Floki Inu (FLOKI) بهترین عملکرد را با ارزش بازار بیش از 100000 داشتند که به ترتیب 33.8% و 23% افزایش داشتند.

Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) نیز به ترتیب 1.5% و 4.5% در 24 ساعت گذشته در سبز هستند. هفته گذشته، پس از ادای احترام ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا به کابوسو، شیبا اینو فقید که الهام‌بخش میم دوج بود، دو سکه میم افزایش قیمت قابل‌توجهی داشتند.

مرتبط با

Pepe (PEPE) تقریباً 6٪ افزایش یافته است و ارزش بازار آن بیش از 7 میلیارد دلار است. اکنون فقط یک نقطه تا پیوستن به باشگاه انحصاری 20 توکن بزرگ با ارزش بازار فاصله دارید.

memecoins dogwifhat (WIF) و Bonk (BONK) مبتنی بر Solana نزدیک به 10٪ افزایش یافته است.

یک قدرت رو به رشد

پس از محبوبیت Dogecoin در سال 2021 به دلیل توییت های ماسک، بسیاری تصور می کردند که میم کوین به یک روند تبدیل می شود. با این حال توانست جایگاه خود را در بین 10 تیم برتر حفظ کند.

مرتبط با

علاوه بر این، صنعت میم کوین به سرعت به رشد خود ادامه داده است و بسیاری از رقبای دیگر اکنون برای تاج و تخت Dogecoin رقابت می کنند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمراد محمودوف، تحلیلگر اخیراً پیش بینی کرد که پپه می تواند از نظر ارزش بازار از شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) پیشی بگیرد.

در همین حال، VanEck's MarketVector اخیراً یک شاخص جدید را راه اندازی کرده است که شامل محبوب ترین سکه های میم مانند PEPE و WIF است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید