شاخص Meme Coin با SHIB، DOGE، WIF، PEPE و BONK توسط Major Exchange راه اندازی شد


BitMEX، یکی از بزرگترین صرافی های دارایی دیجیتال نورد یک شاخص سبد ارزی.

محصول جدید امکان قرار گرفتن در معرض 10 ارز دیجیتال مم برتر را با ارزش بازار فراهم می کند، از جمله Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، Pepe (PEPE) و dogwifhat (WIF). توسط BitMEX به عنوان “S&P500 برای سکه های میم کریپتو” تبلیغ می شود.

قرارداد جدید مبتنی بر تتر استیبل کوین (USDT) است که تا 25 برابر اهرم ارائه می دهد.

مرتبط با

این شاخص بر اساس سهم بازار میم کوین پیشرو طراحی شده است. DOGE، SHIB و PEPE در مجموع 60 درصد از شاخص را تشکیل می دهند و وزن هر یک برابر است. سایر سکه‌های میم وزن‌های بسیار کوچک‌تری دارند: اینترنت بیسیم FLOKI با 8.81 درصد، Bonk با 8.31 درصد و Shişlispor با 7.38 درصد در رتبه دوم قرار گرفتند.

مرتبط با

در اوایل ماه مه، MarketVector، ارائه‌دهنده شاخص جهانی که یکی از شرکت‌های تابعه VanEck است، همچنین یک شاخص خلاقانه معرفی کرد که ارزش سکه‌های میم پیشرو را دنبال می‌کند. این شاخص شامل رهبران بازار مانند DOGE و SHIB و همچنین ارزهای رمزنگاری شده کمتر شناخته شده مانند FLOKI می شود. این نقطه عطفی برای پذیرش جریان اصلی بود.

شوق سکه‌های میم بار دیگر بازار گاوی اخیر را مشخص کرده است، با سکه‌هایی مانند PEPE و WIF سودهای بزرگی را به ثبت رسانده‌اند.

کارخانه Pump.fun مبتنی بر سولانا، اخیراً از نظر درآمد تولید شده از اتریوم پیشی گرفته است. بیش از یک میلیون توکن در حال حاضر بر روی پلت فرم آتشین ایجاد شده است.

موفقیت خیره کننده Pump.fun را می توان به محبوبیت فزاینده سکه های میم سلبریتی مبتنی بر Solana از ستاره هایی مانند رپر استرالیایی نسبت داد. ایگی آزالیا.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید