کاهش 85 درصدی سکه میم به دلیل فروش داخلی


بر اساس گزارش اخیر، قیمت ارز دیجیتال HULK به دلیل فروش داخلی نزدیک به 85 درصد کاهش یافته است. پست کردن توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain.

این خودی توانست 812 برابر درآمد داشته باشد و در هر ساعت نزدیک به یک میلیون دلار درآمد کسب کند.

آنها فقط 1200 دلار توکن Solana (SOL) را برای خرید 190 میلیون توکن HULK خرج کردند. تنها سه ساعت پس از معامله، معامله‌گر تمام توکن‌های تازه به‌دست‌آمده خود را کنار گذاشت و باعث کاهش قیمت HULK شد.

این موضوع پس از آن اتفاق می افتد که هالک هوگان، کشتی گیر حرفه ای سابق، مشغول تبلیغ پول میم معروف خود در پست های حذف شده در شبکه اجتماعی X بود. هوگان حتی به ایگی آزالیا خواننده رپ حمله کرد و سکه ویروسی مادر ایگی (IGGY) او تیتر خبرها شد. به دلیل دستاوردهای بزرگ.

مرتبط با

هوگان در پست اینستاگرام خود تبلیغ ارزهای دیجیتال را تکذیب کرد و از فالوورهایش خواست که به هر پستی از او توجهی نکنند. این کشتی گیر حرفه ای سابق گفت: اینها حتی از من نیست و بلافاصله حذف خواهند شد.

حتی قبل از بیانیه هوگان، مشخص بود که مشکلی در آخرین پول میم مشهور وجود دارد. HULK در ویدیوی منتشر شده توسط هوگان برای تبلیغ توکن ذکر نشده است. این در واقع یک ویدیوی قدیمی از دسامبر 2023 است. مرتبط با به کریپتو

مرتبط با

مشخص نیست که چه اتفاقی برای نمایه رسانه های اجتماعی هوگان افتاده است، اما این احتمال وجود دارد که او هک یا کلاهبرداری شده باشد.

توکن HULK اکنون پس از رسیدن به ارزش بازار تقریباً 19 میلیون دلاری در 6 ژوئن، اساساً بی ارزش است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید