Meme Coin Bloodbath: Base، Solana Meme Cryptos Decrease


فهرست

  • بخش سکه‌های میم پایه 24 درصد در 24 ساعت از دست داد
  • انحلال ارزهای دیجیتال نزدیک به 400 میلیون دلار است

رقبای Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) در بلاک چین Solana (SOL) و Base (BASE) تحت فشار هستند زیرا بیت کوین (BTC) به زیر 60000 دلار سقوط می کند. در طول هفت روز گذشته صحنه ارزهای دیجیتال Base بیش از یک سوم ارزش خود را از دست داده است.

بخش سکه‌های میم پایه 24 درصد در 24 ساعت از دست داد

بخش‌های Base (BASE) و Solana (SOL) ارزهای رمزنگاری شده میم دوباره از جمله دسته‌های آلتکوین هستند که بیشتر تحت تأثیر نوسانات عمده قیمت کریپتو قرار می‌گیرند. تقریباً 24 درصد از سرمایه میم کوین ها در Base (BASE) در 24 ساعت گذشته از بین رفته است.

تصویر: CoinGecko

در میان تمام میم کوین های پایه (BASE)، بیشترین ضرر توسط دارایی های کم ارزش ثبت شده است. با این حال، سکه های پرچمدار اکوسیستم رمزنگاری میم پایه (BASE) (BRETT، DEGEN، HIGHER) نیز شاهد کاهش 10 تا 15 درصدی بودند.

سکه‌های میم با تم گربه پنجمین رده بدترین در CoinGecko را نشان می‌دهند که یک شبه ۱۷ درصد از دست داده‌اند. با این حال، رهبران آن Cat In The Dog World (MEW) و Mog Coin (MOG) ضررهای کوچکی بین 3-4٪ ثبت کردند و بنابراین حتی از بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی بهتر عمل کردند.

اکوسیستم میم سکه سولانا (SOL) 15 درصد در 24 ساعت از دست داد. رهبران WIF، BONK و BOME تنها 1-6٪ از قیمت های خود را پاک کردند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، میم کوین ها در Solana (SOL) و Base (BASE) نیز تحت تأثیر کاهش قیمت آخر هفته گذشته قرار گرفتند.

انحلال ارزهای دیجیتال نزدیک به 400 میلیون دلار است

ارزش کل بازارهای ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 3.9 درصد کاهش یافته است. ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین (BTC) 5.7 درصد از ارزش خود را از دست داد.

این نوسانات را می توان به پایان آزمایش CZ بایننس و شروع ضعیف ETFهای ارز دیجیتال مبتنی بر هنگ کنگ نسبت داد.

در نتیجه، تعداد زیادی از معامله گران آتی بیت کوین (BTC) و آلتکوین در 24 ساعت گذشته منحل شدند. داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که بیش از 390 میلیون دلار در پوزیشن‌ها، عمدتاً موقعیت‌های طولانی، از بین رفته است.

بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) مسئول 250 میلیون دلار از این مقدار هستند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید