مکس کایزر در بنیانگذار کاردانو تحقیق می کند و پول خود را بازپرداخت می کند


فهرست

  • انتقاد کایزر از هاسکینسون یادآور MaxCoin است
  • SOL با اختلال روبرو می شود، Keizer هدف می گیرد

روزنامه‌نگار مالی Max Keizer Bitcoin OG به “جنگ” خود علیه آلت‌کوین‌ها و حامیان آنها ادامه می‌دهد. او یک بار دیگر چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو و یکی از بنیانگذاران بلاک چین اتریوم را لمس کرد.

این بار هاسکینسون عقب نشینی نکرد و به کایزر در X/Twitter پاسخ داد.

انتقاد کایزر از هاسکینسون یادآور MaxCoin است

مکس کایزر معمولاً هنگام انتقاد از آلتکوین ها و بنیانگذاران بلاک چین به غیر از بیت کوین، توییت های طنز آمیز و گاهی جدی می دهد. این بار او در توییتی چارلز هاسکینسون را متهم کرد که با «s-coins» سروکار دارد.

با این حال، برخی از کاربران توییتر به کایزر یادآوری کردند که آلتکوین الهام گرفته از او، MaxCoin (MAX) در سال 2014 راه اندازی شد. یکی از مقاله‌های CoinDesk به توییتی اشاره می‌کند که در آن کایزر حمایت خود را از MaxCoin به وضوح اعلام کرد و نوشت: «Maxcoin در BTC به مدرسه رفت و رمزنگاری آن در واقع قوی‌تر است».

در سال 2014، زمانی که کایزر در لندن زندگی می کرد، شاید تا حدودی به شوخی اظهار داشت که اگر به عنوان شهردار لندن انتخاب شود، کل اقتصاد این شهر معروف را در مسیر بیت کوین قرار خواهد داد. این ایده در سال 2020 اجرا شد، اما نه در لندن، بلکه در السالوادور، که بیت کوین را به عنوان پول ملی اعلام کرد (همه آلتکوین های غیر از USDT به عنوان اوراق بهادار ممنوع هستند). کایزر به عنوان مشاور بیت کوین رئیس جمهور نایب بوکله، که برای یک دوره جدید دوباره انتخاب شد، خدمت می کند.

در توییت‌های اخیر، کایزر از XRP، ADA، ETH و دیگر آلت‌کوین‌های اصلی به‌عنوان «s-coins» و اوراق بهادار انتقاد کرد (همراه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و رئیس آن، Gensler). او به ویژه در مورد Solana و XRP سختگیر است و این دو سکه را “زباله متمرکز” می نامد.

اما امروز، پس از اینکه کایزر توییت خود را در انتقاد از خالق کاردانو منتشر کرد، چارلز هاسکینسون در پاسخ توییتی نوشت. او در توییتی نوشت: «رتبه‌بندی برای Maxi باید پایین باشد» و نشان داد که کایزر به «پاداش ذهن» دست یافته است.

SOL با اختلال روبرو می شود، Keizer هدف می گیرد

اوایل این هفته، سولانا با یک قطعی بزرگ مواجه شد که اولین بار در سال جاری بود. دو رویداد قبلی در فوریه 2023 و همچنین دو بار در سال 2022 رخ داده است. کایزر در مورد توییت ارسال شده توسط @SolanaStatus اظهار نظر کرد و از SOL به عنوان “زباله مرکزی” یاد کرد.

ارزیابی های او و هاسکینسون در اینجا همپوشانی داشت، زیرا بنیانگذار کاردانو نیز تیم سولانا را در مورد این قطعی ترول کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید