هشدار مکس کایزر به رئیس جمهور آرژانتین در مورد اتریوم


رئیس جمهور آرژانتین خاویر مایلی حمایت خود را از رقابت آزاد ارزها از جمله بیت کوین ابراز کرد. این اعلامیه مورد استقبال بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفت. با این حال، مکس کایزر، یکی از مدافعان معروف بیت کوین و مشاور رئیس جمهور السالوادور، به مایلی توصیه کرد که در استفاده از سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم محتاط باشد.

کایزر ETH را کلاهبرداری خواند و هشدار داد که گنجاندن آن می تواند پیشرفت آرژانتین در بخش ارز دیجیتال را کند کند. در حالی که حمایت مایلی از بیت کوین یک گام مثبت است، اما نشان می دهد که رئیس جمهور باید در موضع خود در مورد حمایت از چندین ارز دیجیتال تجدید نظر کند.

مرتبط با

به گفته کایزر، بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین قبل از اینکه در ابتدا فقط روی بیت کوین تمرکز کنند، از ارزهای دیجیتال مختلف پشتیبانی می کردند.

کایزر، بیت کوین، آرژانتین

این اولین بار نیست که کایزر از سیاست رمزنگاری Milei انتقاد می کند. او قبلاً در مورد تصمیم مایلی برای الزام ثبت تمام پلتفرم‌های بیت‌کوین و کریپتو در آرژانتین ابراز نگرانی کرده بود و استدلال می‌کرد که این رویکرد می‌تواند عواقب منفی داشته باشد، زیرا او درک عمیقی از ویژگی‌های منحصر به فرد بیت‌کوین نمی‌داند.

علی‌رغم این انتقادات، رئیس‌جمهور مایلی همچنان به دیدگاه خود مبنی بر بازار آزاد متعهد است که در آن افراد و مشاغل بتوانند ارز مورد علاقه خود را انتخاب کنند. او معتقد است که اجازه استفاده از ارزهای مختلف مانند بیت کوین و اتریوم باعث تشویق نوآوری و رشد اقتصادی می شود.

مرتبط با

در اوایل سال جاری، آرژانتین با حذف مالیات بر بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده، گامی مهم برداشت که نشان دهنده تغییر به سمت یک محیط نظارتی مطلوب تر برای دارایی های دیجیتال است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید