رئیس ماتی گرینسپن 1 بیت کوین به او رشوه داد تا به توییتر بپیوندد: تالار شعله - مجله کوین تلگراف

رئیس ماتی گرینسپن 1 بیت کوین به او رشوه داد تا به توییتر بپیوندد: تالار شعله – مجله کوین تلگراف


نام: مت گرینسپن
ناشناس: عدد
دنبال کنندگان توییتر: 48000
شناخته شده: چهره eToro برای سالها، Greenspan یک صدای معتدل کمیاب در Crypto Twitter است.

این مرد کیست؟

متی گرینسپن مهربان اما بدبین، مفسر معروف بازار ارزهای دیجیتال به عنوان تحلیلگر ارشد بازار eToro در نشریاتی مانند فوربس، بلومبرگ و وال استریت ژورنال بود تا اینکه در سال 2019 با تأسیس شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کوانتوم اکونومیکس، به تنهایی شروع به کار کرد. . او در دو سال گذشته در 100 فرد مهم در بلاک چین کوین تلگراف حضور داشته است.

بر خلاف کروسانت‌های سخنگو و نهنگ‌های انیمه در توییتر، گرین‌سپن شخصاً مسئول دیدگاه‌های خود است، که ممکن است توضیح دهد که چرا او نسبت به برخی دیگر جسورتر و تحریک‌کننده‌تر است. گرین اسپن با 48000 دنبال کننده، بزرگترین حساب کاربری را ندارد اما بینش های آگاهانه ای از بازار و آلفا ارائه می دهد.

نگرش تا حدودی وسواسی او نسبت به ارزهای دیجیتال ناشی از کار به عنوان یک تحلیلگر بازار در دهه 2000 و تماشای بحران مالی از دیدگاه خودی است.

او معتقد است که ما این قدرت را داریم که صنعت مالی سنتی را در پنج تا 10 سال آینده کاملاً جابجا کنیم.

مت گرینسپن
گرین اسپن از سفرهای طولانی در فضا لذت می برد.

چگونه او در توییتر محبوب شد؟

گرینسپن در سال 2012 به توییتر پیوست، همان سالی که به عنوان تحلیلگر بازار در eToro شروع به کار کرد. رئیس سابق او همه افراد شرکت را مجبور به افتتاح حساب کرد و به آنها 1 بیت کوین برای مشکلشان پیشنهاد داد.

گرینسپن یکی از معدود افرادی بود که پیشنهاد بیت کوین رایگان او را پذیرفت و آن را آغازی برای سفر خود به سوراخ خرگوش کریپتو می داند. فالوورهای او به لطف مصاحبه با رسانه های اصلی که گاهی توییت های آنها را جاسازی می کنند یا نقل می کنند، افزایش یافت.

او تصمیم گرفت 10000 فالوور جمع کند، و تنها پس از اینکه چهره های مطرحی مانند ران نونر، مجری کریپتو بانتر، او را در توییتر تایید کردند، پروفایل او به شدت افزایش یافت و فالوورهایش از 3000 به 10000 رسید.

گرینسپن فکر کرد که اگر یک بار کار کند، دوباره جواب می دهد، بنابراین با دوستان نزدیکش تماس گرفت و گفت: “هی، می توانید از من حمایت کنید؟” به یاد می آورد که چه گفت

چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

از Greenspan انتظار 100000 دلار چشم لیزری نداشته باشید. او خریدهای خود را کنایه آمیز و کنایه آمیز توصیف می کند، اما می گوید که بدبینی او همیشه او را از کلاهبرداری یا قلدری دور نگه داشته است و وقتی آن را می بیند از حرف های مزخرف نمی ترسد.

اگر اطلاعاتی را منتشر کنم که بعداً متوجه شدم اطلاعات نادرست است، همیشه آن را افشا خواهم کرد.

گوشت گاو توییتر

به عنوان صدایی معتدل تر، گرین اسپن وارد دعواهای نسبتاً معتدلی می شود، عمدتاً با طرفداران سختگیر ارزهای مختلف، که فکر می کنند گرین اسپن به اندازه کافی در مورد ارزهای مختلف سختگیر نیست.

گوشت گاو سبک: Saifdean Ammous، نویسنده استاندارد بیت کوین.

سیفدیان آموس او در توییتی پرسید که چرا سختی و عدم تمایل بیت کوین به تغییر کاملاً عالی نیست. گرینسپن چند عدد به او داد و او را مسدود کردند.

اما اگر توسط Ammous مسدود نشده اید، تلاش نمی کنید. ما قرار نبود توییت را دفن کنیم زیرا کسی آن را نخواهد دید.

گوشت گاو سبک: پیت ریزو، سردبیر مجله بیت کوین

گرینسپن به توییت مجلات بیت کوین پاسخ داد پیت ریزو در باره کنفرانس بیت کوین 2021 این بزرگترین کنفرانس کریپتو بود!

Rizzo او را با گفتن *Bitcoin* تصحیح کرد و اصطلاحات صحیح را به او آموزش داد: این یک کنفرانس بیت کوین است، در مورد بیت کوین. بیت کوین ذهنی است و به همین دلیل است که از آن به عنوان یک صفت استفاده می شود.

در پاسخ ها، دستیاران مختلف گفتند که گرین اسپن را به دلیل داشتن ضریب هوشی پایین یا کلاهبردار بودن مسدود کردند، در حالی که یک حساب کاربری ناشناس او را تهدید کرد و گفت: “مراقب پشتت باش برادر.”

گوشت گاو نادر متوسط: LINK تفنگداران دریایی (ارتش قورباغه زنجیره ای)

گرین اسپن یک اطلاعیه خدمات عمومی منتشر کرد که در آن بیان کرد که هرکسی که LINK را از روزهای اولیه آن نگه داشته است، اکنون که قیمت آن 19 دلار است، باید مقداری سود ببرند.

این امر طوفانی از واکنش ارتش قورباغه های LINK را آغاز کرد. او می‌گوید هیچ یک از آن‌ها هیچ چیز در مورد امور مالی و تجارت نمی‌دانند، و اضافه کرد که این نوع از طرفداران کریپتو می‌خواهند دارایی را برای همیشه نگه دارند و هرگز سود نکنند.

قیمت لینک های زنجیره ای از زمان Greenspans PSA 74٪ کاهش یافته است.

گوشت گاو با کیفیت بالا: جادوگران

طرفداران Hex از اینکه او این پروژه را یک فریب نامید و پیش بینی کرد که بنیانگذار آن، ریچارد هارت وی، به زندان خواهد رفت، ناراحت بودند.

گرینسپن روزها با Hexicans در مورد کلاهبرداری ذاتی Hex یا موارد دیگر بحث کرده است، و در میان ادعاهای مکرر مبنی بر اینکه گرین اسپن خود کلاهبردار FTX است، او می گوید که این یک دروغ کامل است.

بنابراین، دو طرف مخالف که یکدیگر را متقلب می‌خوانند، مبارزه کامل توییتری Crypto.

حداقل، این نشان می‌دهد که بعید است گرینسپن هیچ اسکلتی در قفسه‌اش داشته باشد، زیرا چگونه @RichardHeartWin اینفلوئنسر استرالیایی بی‌اعتبار @AlexSaundersAU را هنگامی که اتهامات مشابهی را علیه Hex مطرح کرد، از بین برد؟

توییتر لایک می کند

گرین اسپن دیدگاه نسبتاً بدبینانه ای نسبت به اکثر توئیترهای کریپتو دارد و می گوید که منزجر کننده است که بسیاری از حساب های کاربری توسط کلاهبرداران و دستکاری کنندگان اداره می شوند.

اما پس از تماشای مصاحبه او با سام بنکمن-فرید، او اکنون یکی از طرفداران بزرگ Coffeezilla است (334000 دنبال کننده توییتر). او تا زمان تماشای مصاحبه گفت: «برای SBF آسان بود که از این شک و تردید استفاده کند یا به نوبه خود گرفتار شود که همه اینها یک اشتباه بوده است. اما مصاحبه کافزیلا طرفی از داستان SBF را نشان داد که نشریات بزرگی مانند نیویورک تایمز آن را فاش نکرده بودند.

نمونه توییت ها

به جلو نگاه کن

گرینسپن فکر می‌کند که توییتر حتی قبل از اینکه ایلان ماسک مدیریت شود، مسیر اشتباهی را طی کرده است.

بازی با سیستم برای بازیگران بد خیلی راحت شده است. اطلاعات شخصی، گزینه‌های تأثیرگذاری، یا فقط کنترل مکالمه، تا زمانی که بالاترین قیمت پیشنهادی در Web2 ارائه شود.

با این حال، او می‌گوید که اخیراً با استفاده از توییتر و خبرنامه‌اش توانسته بودجه مورد نظر برای یک مرکز استخراج بیت‌کوین در تگزاس را دو برابر کند. این چیزی است که او در بازار نزولی و بدون هیچ گونه سرمایه گذاری خطرپذیر به آن افتخار می کند.

این کار توسط گرین اسپن در عرض چند ساعت انجام شد. توییت کردن خطاب به دنبال کنندگانش در 24 می: اگر کسی توپ های فولادی و 50000 دلار برای سرمایه گذاری دارد، من یک معامله مادام العمر برای شما دارم.

همچنین بخوانید
خواص

اخراج پرستار بوستون به دلیل برهنه شدن در OnlyFans، اپلیکیشن پورن کریپتو را راه اندازی کرد

خواص

میلیاردها میلیارد: چگونه برندها بلاک چین را از جایگاه به حالت عادی منتقل می کنند
نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉