MatchBoxDAO تجربه ورزش های الکترونیکی را برای توسعه دهندگان Web3 راه اندازی می کند

MatchBoxDAO تجربه ورزش های الکترونیکی را برای توسعه دهندگان Web3 راه اندازی می کند


مسابقات “0xMonaco: Battle of Titans” که قرار است در 29 ژانویه آغاز شود، توسعه دهندگان را در فضای بلاک چین گرد هم می آورد.

MatchBoxDAO، جامعه ای متشکل از توسعه دهندگان، هنرمندان و طراحان که زیرساخت بازی های زنجیره ای را با StarkNet ایجاد می کنند، راه اندازی MatchBox Arena را اعلام کرد، یک تجربه ورزش های الکترونیکی که به طور خاص برای تعامل با توسعه دهندگان طراحی شده است. این تیم که آن را «جام جهانی شرکت‌های وب 3» می‌نامد، گفت که مسابقات بازی برای این طراحی شده است که بفهمیم کدام شرکت بهترین تیم فنی را دارد.

این مسابقات با عنوان “0xMonaco: Battle of Titans” توسعه دهندگان Web3 از شرکت هایی مانند Uniswap، Ledger، Polygon، Chainlink و Near را گرد هم می آورد. این تیم گفت که این برنامه به صورت زنده پخش خواهد شد و مفسران ورزش های الکترونیکی در آن حضور خواهند داشت.

بازی‌های زنجیره‌ای برای توسعه‌دهندگان رویکردی منحصربه‌فرد دارند و روی بازی‌های استراتژی تمرکز می‌کنند که در آن بازیکنان از قراردادهای هوشمند برای کدنویسی استراتژی‌های خود استفاده می‌کنند. 0xMonaco و بازی‌های آینده از این دست به مهارت‌های فنی بالا، خلاقیت و توانایی تطبیق سریع برای پیروزی نیاز دارند. در طول این تور، MatchBoxDAO قول داد که یک تجربه سرگرم کننده برای توسعه دهندگان ایجاد کند و از طریق شبیه سازی های ویدیویی که منطق کد واقعی را به تصویر می کشد، مخاطبان را سرگرم کند.

MatchBox Arena قصد دارد میزبانی مسابقات داخل سالن برای بهترین تیم ها در وب 3 و مسابقات آزاد برای همه باشد. بازیکنان می توانند وارد عرصه شوند، استراتژی های کد را آپلود کنند و با دیگر بازیکنان در راندها شرکت کنند. علاوه بر این، بازیکنان و بینندگان می‌توانند پیشرفت تیم‌های مورد علاقه خود را در جدول امتیازات دنبال کنند و بازپخش ویدیویی مسابقات را تماشا کنند.

مربوط: مدیر عامل برندهای Animoca می گوید: انتظار بازی های بلاک چین بهتری را در سال 2023 داشته باشید

اکوسیستم Web3 همچنان به تأثیرگذاری و تکامل چشم‌انداز بازی ادامه می‌دهد، و توسعه‌دهندگان بازی در حال حاضر به دنبال برنده شدن و تمرکز بیشتر روی جنبه‌های بازی پلتفرم خود هستند.

در 7 ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که هوش مصنوعی می تواند بر بازی های مبتنی بر وب 3 نیز تأثیر بگذارد. OpenAI به طور بالقوه می تواند به توسعه دهندگان اجازه دهد تا هنر بهتر، برخوردهای چالش برانگیزتر و روایت برتر ایجاد کنند، که منجر به تجربه ای فراگیرتر و غنی تر برای بازیکنان می شود.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉