کاربران مسترکارت اکنون می توانند بار دیگر XRP، SHIB و سایر کوین ها را از بایننس خریداری کنند


غول پرداخت Mastercard یک تغییر اساسی ایجاد کرده است. گزارش شده است ما پشتیبانی از کاربران Binance را مجدداً راه اندازی کرده ایم.

در آگوست گذشته، Mastercard که دومین شبکه پرداخت بزرگ را دارد، از نظر حجم تراکنش، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان را قطع کرد. این با تشدید مشکلات حقوقی بایننس همزمان شد. در ژوئن 2023، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از بایننس شکایت کرد و آن را متهم کرد که به عنوان یک پلت فرم معاملاتی بدون مجوز در ایالات متحده فعالیت می کند و در عین حال قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض می کند.

مرتبط با

مشکلات حقوقی بایننس در اواخر سال 2023 به نقطه عطفی رسید، زمانی که پس از اعتراف به جرم اجازه دادن به پولشویی گسترده در صرافی، مجبور شد 4.3 میلیارد دلار برای تسویه حساب با وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) بپردازد. چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل قدیمی صرافی، استعفا داد و بعداً به چهار ماه حبس محکوم شد.

در تلاش برای بهبود وجهه مخدوش بایننس، رئیس جدید صرافی، ریچارد تنگ، بارها و بارها پر استرس اهمیت رعایت مقررات.

چرخش مسترکارت پس از ارزیابی تلاش‌های اخیر بایننس برای اجرای کنترل‌های پیشرفته توسط این شرکت انجام شد. اما توانایی خرید در آینده به بررسی های آینده از غول کارت اعتباری بستگی دارد.

مرتبط با

مسترکارت مدت‌هاست که یک شرکت متبحر در حوزه رمزنگاری بوده و به طور خاص بر روی وعده فناوری بلاک چین برای بهبود پرداخت‌ها تمرکز کرده است.

این شرکت در سال 2018 با تعدادی پتنت مرتبط با بلاک چین در کنار نام هایی مانند IBM و Alibaba به عنوان یکی از برترین شرکت ها ظاهر شد. در سال 2020، آزمایش قابلیت پایداری کوین های پایدار در پردازش پرداخت ها را آغاز کرد. اپارتمان. در سال 2022، با برنامه پرداخت ارز دیجیتال MoonPay همکاری کرد تا مشتریان خود را قادر به خرید توکن های غیرقابل تعویض کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید