Mastercard با Polygon همکاری می کند تا برنامه شتاب نوازندگان Web3 را راه اندازی کند

Mastercard با Polygon همکاری می کند تا برنامه شتاب نوازندگان Web3 را راه اندازی کند


این برنامه به پنج هنرمند نوظهور کمک می کند تا برندهای خود را در فضای Web3 ایجاد و مدیریت کنند، و همچنین هدف آن آموزش مردم در صحنه موسیقی در مورد راه هایی است که فناوری Web3 می تواند به آنها ارائه دهد.

غول پرداخت جهانی Mastercard پس از اعلام یک برنامه شتاب دهنده مبتنی بر Polygon برای کمک به نوازندگان برای توسعه حرفه خود از طریق Web3، بار دیگر دسترسی خود به فناوری بلاک چین را افزایش می دهد.

این شرکت برنامه «مسترکارت هنرمند شتابدهنده» خود را از طریق یک پست وبلاگی در 7 ژانویه اعلام کرد و تأکید کرد که از بهار امسال، پنج نوازنده نوظهور از سراسر جهان را با مربیانی که به آنها کمک می‌کنند برند خود را در موسیقی Web3 ایجاد کنند، مرتبط خواهد کرد.

“هنرمندان به رویدادهای انحصاری، انتشارات موسیقی و موارد دیگر دسترسی انحصاری خواهند داشت. اولین برنامه درسی در نوع خود به هنرمندان آموزش می دهد که چگونه برندهای خود را از طریق تجربه های Web3 مانند چاپ NFT ها، به نمایش گذاشتن خود در دنیای مجازی بسازند (و مالک شوند). و ایجاد یک جامعه متعهد.

این برنامه با یک نمایشگاه هنرمندان به پایان می رسد که در اواخر سال به طور زنده پخش می شود.

مسترکارت همچنین در حال راه اندازی یک مجموعه توکن غیرقابل تجارت (NFT) به نام “مستر کارت موسیقی پاس” برای کسانی است که برای این برنامه انتخاب نشده اند. هدف این است که از طریق همکاری با برندها، مواد آموزشی و “منابع منحصر به فرد” را در اختیار دارندگان قرار دهیم تا به نوازندگان نوظهور کمک کنیم تا در مورد ادغام Web3 با صنعت موسیقی بیاموزند.

رایان وات، مدیرعامل استودیو Polygon، در اظهار نظر به عنوان بخشی از این اعلامیه، گفت: «Web3 این پتانسیل را دارد که نسل جدیدی از هنرمندان را تقویت کند که می‌توانند پایگاهی از طرفداران ایجاد کنند، امرار معاش کنند و رسانه‌های جدیدی برای ابراز وجود و ارتباط ارائه دهند. با شرایط خودشان.” ”

به نظر می رسد که Polygon تبدیل به مرکزی برای پروژه های Web3 مرتبط با موسیقی شود. در 6 دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که گروه موسیقی وارنر، غول سرگرمی جهانی با استودیو Polygon و سازنده تجارت الکترونیک و پلتفرم تعاملی LGN.io برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی Web3 به نام LGND Music شریک شده است.

این پلتفرم قرار است اواخر این ماه راه اندازی شود و به کاربران امکان پخش موسیقی و جمع آوری و تبادل موسیقی NFT را می دهد.

مطالب مرتبط: مسترکارت 7 استارت آپ بلاک چین را به شتاب دهنده رمزنگاری خود اضافه می کند

مسترکارت به طور فعال در حال پیشرفت مشارکت خود در صنایع بلاک چین و کریپتو است. در ژانویه 2022، مسترکارت به نیروهای کوین بیس پیوست تا امکان استفاده از کارت های مسترکارت برای خرید NFT در بازار کوین بیس را فراهم کند.

در اواسط اکتبر 2022، Mastercard با Paxos همکاری کرد تا به بانک‌ها اجازه دهد معاملات ارزهای دیجیتال و خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهند.

در همان ماه، کوین تلگراف همچنین گزارش داد که مسترکارت یک ابزار محافظت از تقلب رمزنگاری را راه‌اندازی کرده است که به بانک‌ها اجازه می‌دهد کلاهبرداری را در پلتفرم‌های تاجر کریپتو در شبکه خود پیدا کرده و از آن جلوگیری کنند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉