Mastercard راه حل احراز هویت کاربر Web3 را برای مسدود کردن افراد مخرب راه اندازی کرد


راه حل جدید مسترکارت حول محور ارائه “تراکنش های ایمن بین کاربران، تایید شده بر اساس استانداردهای” تعیین شده توسط این شرکت می چرخد.

Mastercard غول خدمات مالی جهانی راه حل جدیدی را راه اندازی کرده است که هدف آن بهبود استانداردهای احراز هویت کاربر و “کاهش فرصت ها برای بازیگران بد” در فضای دارایی دیجیتال است.

این راه حل “Mastercard Crypto Credential” نام داشت و راه اندازی آن در 29 آوریل اعلام شد.

در یک ویدیوی توضیحی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت بیان می کند که «ارائه دهندگان خدمات وب 3 و بلاک چین راهی برای کمک به ایمن تراکنش بین کاربران ایجاد کرده اند که مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط Mastercard تأیید شده است».

به عنوان بخشی از راه حل، به کاربران یک “شناسه منحصر به فرد اعتبار رمزنگاری مستر کارت” داده می شود که در تئوری به افراد امکان می دهد فوراً تأیید کنند که آدرسی که می خواهند به آن پول ارسال کنند توسط مسترکارت بررسی شده است و هماهنگ با مستر کارت کار می کند. استانداردهای شرکت

مسترکارت گفت: “این راه حل همچنین برای حمایت از انطباق از طریق تبادل ابرداده های ضروری مورد نیاز برای رعایت مقررات طراحی شده است.” و افزود که باید به “کاهش فرصت ها برای بازیگران بد و خطر از دست دادن کامل سرمایه کمک کند.”

بنابراین، حتی اگر بازیگران بد مخفیانه از شکاف‌ها عبور کنند و یک شناسه منحصر به فرد به دست آورند، به نظر می‌رسد که Mastercard می‌تواند به سرعت برای لغو تأیید صحت آنها در صورت مشاهده فعالیت مخرب اقدام کند.

این شرکت فهرست بلندبالایی از شرکای پشت راه حل را شناسایی کرده است. در سمت کیف پول، مسترکارت با ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری Bit2Me، Lirium، Mercado Bitcoin و Uphold همکاری کرده است.

از نظر بلاک چین، این شرکت با Aptos Labs (Aptos)، Ava Labs (Avalanche)، Polygon Labs (Polygon) و The Solana Foundation (Solana) همکاری کرده است.

مرتبط با: Bybit الزامات اجباری KYC را از 8 می معرفی خواهد کرد

مسترکارت همچنین اعلام کرد که از مجموعه خدمات CipherTrace، از جمله CipherTrace Traveler، برای کمک به تأیید آدرس‌ها و پشتیبانی از انطباق با قوانین سفر برای تراکنش‌های فرامرزی استفاده خواهد کرد.

مستر کارت در چند سال گذشته به طور پیوسته حضور خود را در صنعت کریپتو افزایش داده است و آخرین اعلامیه تنها چند هفته پس از راه‌اندازی برنامه شتاب‌دهی نوازندگان با توکن غیرقابل تعویض (NFT) با همکاری Polygon منتشر شد.

این برنامه به دارندگان Mastercard’s Music Pass NFT دسترسی رایگان (تا پایان آوریل) به مواد، ابزارهای هوش مصنوعی (AI) منحصر به فرد و سایر تجربیات را ارائه می دهد.

ویزا، رقیب مسترکارت، اوایل این هفته پس از اینکه رئیس بخش کریپتو این شرکت، کوی شفیلد، پروژه جدیدی با تمرکز بر پرداخت‌های استیبل کوین در توییتر در 24 آوریل اعلام کرد، یک حرکت کریپتو انجام داد.

در حالی که جزئیات در این مرحله پراکنده است، شفیلد یک لیست شغلی برای این نقش به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که این شرکت “محصولات نسل بعدی را برای تسهیل تجارت در زندگی دیجیتالی و موبایلی همه توسعه می دهد.” این شرکت به دنبال فردی با تجربه قوی در وب 3 و فناوری بلاک چین است.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید