Mastercard برنامه شتاب نوازندگان با دروازه NFT را راه اندازی کرد


Mastercard در این ماه یک برنامه شتاب دهی هنرمندان را برای نوازندگان با استعداد راه اندازی می کند – دسترسی به این برنامه فقط با کارت عضو NFT امکان پذیر است.

مسترکارت یکی از شرکت‌های قدیمی بود که برای ورود به فضای Web3 به امور مالی سنتی (TradFi) متکی بود. این شرکت در سال های اخیر در تعدادی از ادغام های Web3 شرکت داشته است.

اخیراً در 12 آوریل، Mastercard برنامه شتاب هنرمندان جدید خود را اعلام کرد، اما این بار آنها یک تغییر Web3 را اضافه کرده اند. این برنامه دارای توکن غیر قابل تعویض (NFT) است، بنابراین فقط دارندگان Mastercard Music Pass NFT می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

بر اساس این اعلامیه، NFT نسخه محدود و رایگان برای نوازندگان و طرفداران تا پایان ماه است. این برنامه با همکاری Polygon ایجاد شده است و دسترسی رایگان به مواد آموزشی، ابزارهای منحصر به فرد هوش مصنوعی و سایر تجربیات را ارائه می دهد.

Mastercard Music Pass مثال NFT. منبع: مسترکارت

راجا راجامانار، مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات مسترکارت، گفت که برنامه هایی مانند این برای کمک به کاربران برای درک بهتر نحوه استفاده از بلاک چین و دارایی های دیجیتال و اعتماد آنها وجود دارد.

ما همچنین معتقدیم که Web3 می‌تواند ابزار قدرتمندی برای ایجاد ارتباط بین مردم و ایجاد جوامع پیرامون علایق مشترک جهانی باشد.»

مسترکارت تاکید کرد که یک حامی قدیمی و اولین پذیرنده فناوری های Web3 است تا به طرفداران و سازندگان فرصت های بیشتری برای ایجاد “تجارب ویژه، فراگیر و مقیاس پذیر” ارائه دهد.

مرتبط با: مسترکارت تراکنش های کیف پول استیبل کوین را در APAC انجام خواهد داد

مسترکارت پنج هنرمند از ژانرهای مختلف در سراسر جهان را برای شرکت در این برنامه انتخاب کرده است. علاوه بر فناوری‌های Web3، هنرمندان در معرض یک استودیوی موسیقی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) قرار خواهند گرفت.

این پیشرفت مسترکارت کمتر از دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که هم ویزا و هم ویزا اعلام کردند که همه شراکت‌های جدید رمزنگاری و بلاک چین را لغو خواهند کرد. ارائه‌دهندگان خدمات مالی گفتند که همه راه‌اندازی‌های جدید تا زمانی که شرایط بازار بهبود یافته، همراه با یک چارچوب نظارتی شفاف‌تر و تثبیت‌شده‌تر قابل مشاهده باشد، به تعویق خواهد افتاد.

مجله: اندی وارهول عاشق NFT بود (یا احتمالاً از آن متنفر بود).


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *